Sze
14
szo
2019
MTÁSZ “E” Országos Bajnokság, U21 10 Tánc Magyar Bajnokság és Klubközi Verseny @ Csömöri Sportcsarnok
Sze 14 egész nap
Dátum
14.09.2019
Elnevezés
MTÁSZ “E” Országos Bajnokság, U21 10 Tánc Magyar Bajnokság és Klubközi Verseny
Helyszín
Csömöri Sportcsarnok (2141.Csömör, Major út 7-9.)
Befogadó képesség
300fő lelátó+200 fő küzdőtér
Versenyért felelős tagszervezet
DanceNet Sportegyesület
Budapest,Szlacsányi Ferenc utca 114.,1151
+36-70-506-8108
info@dancenet.hu, dancenet@dancenet.hu
www.dancenet.hu
Tagszervezet képviselője
Kozmáné Vantova Beatrix

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Kozma Gábor
Budapest,Dessewfy u. 18.,1154
06703157431@vodafone.hu

 

Nevezés határideje
09.09.2019
Tánctér mérete
13x20m
Tánctér burkolata
Parketta
Számlálói program
XEK
Zene
Gépi
TV közvetítést kér-e
Egyéb televízió

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek II D STT
Gyermek II D LAT
Junior I D STT
Junior I D LAT
Junior II D STT
Junior II D LAT
Junior II C STT
Junior II C LAT
Ifjúsági D STT
Ifjúsági D LAT
Ifjúsági C STT
Ifjúsági C LAT
Felnőtt D STT
Felnőtt D LAT
Felnőtt C STT
Felnőtt C LAT
Felnőtt B STT
Felnőtt B LAT
Senior II D STT
Senior II D LAT

 

Magyar bajnokság
MB U21 10T

 

Országos bajnokság
OB Gyermek I E STT
OB Gyermek I E LAT
OB Gyermek II E STT
OB Gyermek II E LAT
OB Junior I E STT
OB Junior I E LAT
OB Junior II E STT
OB Junior II E LAT
OB Ifjúsági E STT
OB Ifjúsági E LAT
OB Felnőtt E STT
OB Felnőtt E LAT
OB Senior I E STT
OB Senior I E LAT
OB Senior II E STT
OB Senior II E LAT
OB Senior III E STT
OB Senior III E LAT
OB Senior IV E STT
OB Senior IV E LAT

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
9:00 Teremnyitás
9:30 Parkettpróba

10:00 Gyermek I E St OB
Gyermek II E St OB
Gyermek II D
Junior I E St OB
Junior I D St
Junior II E St OB
Junior II D St
Junior II C St
Gyermek I E La OB
Gyermek II E La OB
Gyermek II D La
Junior I E La OB
Junior I D La
Junior II E La OB
Junior II D La
Junior II C La

13:30 Eredményhirdetés

14:30 Parkettpróba

15:00 Ifi E St OB
Ifi D St
Ifi C St
Ifi E La OB
Ifi D La
Ifi C La

17:00 Eredményhirdetés

17:30 Parkettpróba

18:00 U21 TT OB
Felnőtt E St OB
Felnőtt D St
Felnőtt C St
Felnőtt B St
Senior I. E St OB
Senior II. E St OB
Senior III. E St OB
Senior IV. E St OB
Senior II. D St
Felnőtt E La OB
Felnőtt D La
Felnőtt C La
Felnőtt B La
Senior I. E La
Senior II. E La
Senior III. E La
Senior IV. E La
Senior II. D La

21:00 Eredményhirdetés

Kezdés időpontja
10:00 óra
Információk
Versenyünkön átjárhatóságot nem kívánunk alkalmazni!
Nevezési díj
MTÁSZ Szabályzat szerint (Egy kategória 3.000 Ft/pár + 1.500 Ft/pár minden további kategória)
Belépőjegy
2.500 Ft/fő (Diák,Nyugdíjas: 2.000 Ft)
Díjazás
Kupák és érmek, egyéb ajándékok, oklevelek
Megjegyzések
2017-18 évben Egyesületünk rendezte ezt a versenyt. Sok elismerést és dicséretet kaptunk a rendezéssel kapcsolatosan. Minden évben arra törekszünk, hogy rendezvényeink színvonalát emeljük a versenyzők és a Szövetség elvárásai szerint!

A verseny végleges forgatókönyve és útvonalterv megtekinthető 2019. Szeptember 12-től
Egyesületünk honlapján: www.dancenet.hu

Elkészül a csarnokban az új mobil lelátó és a csarnok előtti parkoló bővült, így +100 főt tudunk fogadni!
A párosok kényelmét szolgálja a 9 felújított öltöző is.
A versenyt a www.dancenet.hu oldalon közvetítjük !

Sarokvédő használata kötelező!

Jó Felkészülést ! 🙂

Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Kozma Gábor (06.03.2019 08:01:10)
Sze
21
szo
2019
Felnőtt és Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Tíztánc és Profi Standard Ranglista @ Városi Sportcsarnok
Sze 21 egész nap
Dátum
21.09.2019
Elnevezés
Felnőtt és Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Tíztánc és Profi Standard Ranglista
Helyszín
Városi Sportcsarnok, 2440 Százhalombatta, Vasút út 41.
Befogadó képesség
600 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Stúdió 2000 TSE
Kiskunhalas,Állomás u. 4.,6400
(77) 422-541 , 06-30-995-9101
info@studio2000.hu
www.studio2000.hu
Tagszervezet képviselője
Gyöngyi Sándor

 

Társrendező
IKON TSE
1063 Budapest Rózsa utca 80. fsz. 3.
0036209695779

 

Versenyért felelős szakmai vezető
Kiss Noel
Budapest,Harrer Pál u. 20. 2/8,1033
noelkiss@gmail.com

 

Nevezés határideje
16.09.2019
Tánctér mérete
25×15
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
gépi
TV közvetítést kér-e

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek I E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek I D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)

 

Országos ranglista
RL Junior LAT
RL Senior 10T
RL Professzionista Felnőtt STT
RL Felnőtt 10T

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
10:00 Klubközi versenyek
16.00 Junior Latin és Senior Tíztánc Ranglista
18.00 Felnőtt és Ifjúsági Tíztánc és Professzionista Standard Ranglista
20.00 Eredményhirdetés
Kezdés időpontja
10.00
Információk
Nevezési díj
Szabályzat szerint
Belépőjegy
Felnőtt: 2000 Ft
Diák/Nyugdíjas: 1500 Ft
Díjazás
Érem, oklevél, kupa, virág, ajándék
Megjegyzések
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Kiss Noel (10.01.2019 11:29:14)
okt
5
szo
2019
XII. Kner Kupa- D Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny @ Városi Oktatási Centrum Sportcsarnoka
okt 5 egész nap
Dátum
05.10.2019
Elnevezés
XII. Kner Kupa- D Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny
Helyszín
Városi Oktatási Centrum Sportcsarnoka, 5400 Mezőtúr Petőfi tér 1
Befogadó képesség
1 000 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Kner Táncsport Egyesület
5500 Gyomaendrőd, Vásártéri ltp. 26/4
06-20-277-4958
knertse@gmail.com
www.knertse.hu
Tagszervezet képviselője
Jenei Éva Evelin

 

Társrendező
nincs
nincs
nincs

 

Versenyért felelős szakmai vezető
Jenei Éva Evelin
5500 Gyomaendrőd, Vásártéri ltp. 26/4 
06-30-903-09829

 

Nevezés határideje
30.09.2019
Tánctér mérete
12×22 m
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
Gépi
TV közvetítést kér-e

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )

 

Országos bajnokság
OB Gyermek I D STT
OB Gyermek I D LAT
OB Gyermek II D STT
OB Gyermek II D LAT
OB Junior I D STT
OB Junior I D LAT
OB Junior II D STT
OB Junior II D LAT
OB Ifjúsági D STT
OB Ifjúsági D LAT
OB Felnőtt D STT
OB Felnőtt D LAT
OB Senior I D STT
OB Senior I D LAT
OB Senior II D STT
OB Senior II D LAT
OB Senior III D STT
OB Senior III D LAT
OB Senior IV D STT
OB Senior IV D LAT

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
9:00 Parkett próba
10:00 Országos Bajnokságok és Klubközi versenyek Gyermek I-II, Junior I-II korosztályú versenyzők számára
15:00 Eredményhirdetés, parkettpróba
16:00 Országos bajnokságok és Klubközi versenyek Ifjúsági, Felnőtt és Senior korosztályú versenyzők számára
22:00 Eredményhirdetés
Kezdés időpontja
10:00
Információk
A klubközi versenyeken korosztályos átjárhatóság megengedett.
Nevezési díj
3 000 HUF/pár/ első kategória, minden további versenyszámban 1 500 HUF/pár/versenyszám
Belépőjegy
Belépőjegy: 2000 Ft/fő
Diák, nyugdíjas jegy: 1500 Ft/fő
Díjazás
oklevél, érem, kupa, ajándékok
Megjegyzések
Másnap, október-én egész napos szabadidősport versenyt rendezünk.
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Jenei Éva Evelin (19.11.2018 13:57:14)
okt
12
szo
2019
Hungarian Open Dancesport Championship @ Tungsram Sportcsarnok
okt 12 egész nap
Dátum
12.10.2019
Elnevezés
Hungarian Open Dancesport Championship
Helyszín
Tungsram Sportcsarnok (1044 Budapest, Megyeri út 6.)
Befogadó képesség
400 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Danza Táncsport Egyesület
1042 Budapest, Árpád út 73.
+36 20 669 6042
info@danza.hu
www.danza.hu
Tagszervezet képviselője
dr. Faluvégi András

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Balogh Henriett
1042 Budapest Árpád út 73.
70-458-8935

 

Nevezés határideje
07.10.2019
Tánctér mérete
12×20 m
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
CD
TV közvetítést kér-e

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek I E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt A STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt A LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I Open STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior III Open STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior III E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
8:00-9:00 Kapunyitás, nevezés, parkettpróba
9:00-12:00 I. Blokk
gyerek I-II. E Standard
gyerek II. D Standard
junior I. E Standard
junior I-II. D Standard
junior II. B Standard
junior II. C Standard
ifjúsági E Standard
ifjúsági D Standard
ifjúsági B Standard
ifjúsági C Standard
junior II. E Standard
13:00-14:30 II. Blokk
gyerek I. E Latin
gyerek II. D Latin
gyerek II. E Latin
junior I. E Latin
ifjúsági E Latin
ifjúsági C Latin
ifjúsági B Latin
ifjúsági D Latin
junior II. E Latin
junior II. D Latin
junior II. C Latin
junior II. B Latin

15:00-17:00 III. blokk
felnőtt E Standard
senior I. E Standard
senior III. C Standard
felnőtt D Standard
senior D Standard
felnőtt C Standard
senior C Standard
felnőtt B Standard
senior B Standard
felnőtt A Standard

17:30-21:00 IV. blokk
felnőtt E Latin
senior I. E Latin
senior III. C Latin
felnőtt D Latin
senior I. D Latin
felnőtt D Latin
senior I. C Latin
felnőtt B Latin
senior C,B Latin
felnőtt A Latin
felnőtt S Latin

Kezdés időpontja
9 óra
Információk
Nevezési díj
3.000 Ft/pár/kategória plusz minden további nevezése esetén 1.500 Ft/pár
Belépőjegy
Felnőtt: 2.900 Ft/fő
Gyermek (14 éves korig): 2.000 Ft /fő
5 éves kor alatt INGYENES
Díjazás
Kupa, érem, oklevél
Megjegyzések
Korosztályos és osztályos átjárhatóság engedélyezett.
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Patkó Lívia (03.01.2019 17:02:33)
okt
19
szo
2019
ISIS DANCE OPEN-Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard, Senior 10 Tánc, Professional Latin ranglista @ Szombathely, AGORA Művelődési és Sportház
okt 19 egész nap
Dátum
19.10.2019
Elnevezés
ISIS DANCE OPEN-Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard, Senior 10 Tánc, Professional Latin ranglista
Helyszín
Szombathely, AGORA Művelődési és Sportház
Befogadó képesség
800 fő
Versenyért felelős tagszervezet
LORIGO TSE.
9700 Szombathely, Március 15.tér 5.
70/3394039
lovas.hennriette@gmail.com
www.lorigo.hu
Tagszervezet képviselője
Gombás Endre

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Faludiné Lovas Henriette
9700 Szombathely,Csuszka u. 2.
lovas.henriette@gmail.com

 

Nevezés határideje
14.10.2019
Tánctér mérete
15×20 m
Tánctér burkolata
Parketta
Számlálói program
XEK
Zene
Gépi zene
TV közvetítést kér-e
MTASZ

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E LAT
Felnőtt D STT
Felnőtt D LAT
Felnőtt C STT
Felnőtt C LAT
Felnőtt B LAT
Felnőtt A LAT

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
Szabadidős versenyek 9.00-12.00

Klubközi versenyek

12.00-12.30 Parkettpróba

12.30-14.30. Klubközi standard versenyek lebonyolítása
Gyerek I. E, D
Gyerek II. E,D
Jun.I. E, D,C
Jun.II. E,D,C,
Ifjúsági. E,D,C,B,
Felnőtt E,D,C,B

14.30-17.00 Klubközi latin versenyek lebonyolítása
Gyerek II.E, D
Jun.I. E,D,C
Jun.II. E,D,C,B
Ifjúsági. E,D,C,B,A
Felnőtt E,D,C,B,A

17.30-18.00 Parkettpróba

18.00-22.00 Kiemelt versenyek
Felnőtt-Ifjúsági 10 Tánc ranglista
Junior Standard ranglista
Senior 10 tánc ranglista
Professional latin ranglista
Meghívásos latin verseny

22.00 Eredményhirdetés

Kezdés időpontja
12.00
Információk
A klubközi versenyeken korosztályos átjárhatóság engedélyezett. Az esti blokkban meghívásos latin versenyt rendezünk.
Nevezési díj
Versenyszabályzat szerint, (3.000 Ft/páros/első versenykategória, utána minden plusz kategória 1.500 Ft/pár)
Belépőjegy
Belépőjegy: Délutáni versenyek: 12.00-22.00 óráig
Felnőtt : 3000 Ft,
gyerek 6- 14 évig,nyugdíjas: 1500 Ft
Egész napos jegy:
Felnőtt :3500 Ft, gyerek 6- 14 évig, nyugdíjas: 2000 Ft
Díjazás
Díjazás
Kupa, érem, oklevél, támogatói ajándékok, felajánlások.
Megjegyzések
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Faludiné Lovas Henriette (07.11.2018 12:14:48
okt
26
szo
2019
Formációs Magyar Bajnokság,Társasági Táncok Országos Bajnoksága,XII. Zala Open @ Zalakerámia Sport-és Rendezvénycsarnok
okt 26 egész nap
Dátum
26.10.2019
Elnevezés
Formációs Magyar Bajnokság,Társasági Táncok Országos Bajnoksága,XII. Zala Open
Helyszín
Zalakerámia Sport-és Rendezvénycsarnok
Befogadó képesség
2000
Versenyért felelős tagszervezet
Gála Társastáncklub Egyesület
Zalaegerszeg,Postafiók 40.,8903
(92) 707-552 , 06-30-957-5664
galatarsastancklub@gmail.com
www.galate.hu
Tagszervezet képviselője
Kuzma Péter

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Kuzma Péter
Zalaegerszeg,Mártírok útja 12.3/6,8900
kuzmapeter74@gmail.com

 

Nevezés határideje
07.10.2018
Tánctér mérete
16×16
Tánctér burkolata
Parkett
Számlálói program
XEK
Zene
Gépi
TV közvetítést kér-e

 

Versenyszámok

Magyar Bajnokság
Formáció Junior Társasági Táncok
Formáció Felnőtt Társasági Táncok

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
Kezdés időpontja
14:00
Információk
Nevezési díj
Szabályzat szerint
Belépőjegy
2500,3000
Díjazás
Érem,kupa,oklevél
Megjegyzések
Nem lehet felvenni az MB kategóriáit…
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Kuzma Péter (07.11.2018 21:37:24)
nov
2
szo
2019
III. Sundance Kupa, Felnőtt-Ifjúsági standard, Junior latin, Senior standard Ranglista
nov 2 egész nap
Dátum
02.11.2019
Elnevezés
III. Sundance Kupa, Felnőtt-Ifjúsági standard, Junior latin, Senior standard Ranglista
Helyszín
Baja Duna uta 33
Befogadó képesség
710
Versenyért felelős tagszervezet
Sundance Tánc Sport Egyesület
Bácsbokod,Mátyás király u. 23.,6453
06-30-426-2269
sundancetse@gmail.com
Tagszervezet képviselője
Pestality Bianka

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Pestality Bianka
Bácsbokod,Mátyás király 23.,6453
06304262269

 

Nevezés határideje
28.10.2019
Tánctér mérete
240m2
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
élőzene, gépi zene
TV közvetítést kér-e
Egyéb televízió

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági A LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT
Felnőtt E LAT
Felnőtt D STT
Felnőtt D LAT
Felnőtt C STT
Felnőtt C LAT
Felnőtt B STT
Felnőtt B LAT
Felnőtt A STT
Felnőtt A LAT

 

Országos ranglista
RL Senior STT
RL Junior LAT
RL Felnőtt STT

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
I. Gyerek-Junior Klubközi versenyek
II. Junior latin RL
III. Senior St RL
IV. Ifi-felnőtt Klubközi versenyek
V. Ifjúsági- Felnőtt ST RL
Kezdés időpontja
10.00
Információk
Kapunyitás 8.30
Nevezési díj
MTÁSZ szabályzat szerint Első versenyszám 3000 Ft/pár, minden további versenyszám 1500 Ft/pár/kategória
Belépőjegy
2500ft/fő, nyugdíjas 1500ft/fő
Díjazás
Érem, Kupa, Oklevél,tárgyi ajándékok
Megjegyzések
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Pestality Bianka (28.01.2019 14:17:27)
nov
9
szo
2019
IV. C&M Kupa @ Siófoki Beszédes József Általános Iskola Sportcsarnoka
nov 9 egész nap
Dátum
09.11.2019
Elnevezés
IV. C&M Kupa
Helyszín
Siófoki Beszédes József Általános Iskola Sportcsarnoka – 8600 Siófok, Szépvölgyi út 2.
Befogadó képesség
600 fő
Versenyért felelős tagszervezet
C&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület
8600 Siófok, Árvácska utca 13.
06-30-299-2056
info@cmdancestudio.hu
www.cmdancetudio.hu
Tagszervezet képviselője
Fülöp Milán

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Kincsesné Deim Tünde
8600 Siófok, Váci Mihály utca 17
06308592050

 

Nevezés határideje
04.11.2019
Tánctér mérete
12mX20m
Tánctér burkolata
Parkett
Számlálói program
XEK
Zene
Gépi
TV közvetítést kér-e

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt A STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt A LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior I C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
7.30 Kapunyitás
8:00-9:00 Szabadidős nevezés, parkettpróba
9:00 Megnyitó
9:00-12:00 Szabadidős versenyek

12:00- 14:00 I. Blokk
gyerek I-II. E Standard
gyerek I-II. D Standard
junior I-II E Standard
junior I-II. D Standard
junior I-II. C Standard
junior I-II. B Standard

14:00-17:00 II. Blokk
gyerek I-II. E Latin
gyerek I-II. D Latin
junior I-II E Latin
junior I-II D Latin
junior I-II C Latin
junior I-II B Latin

17:00-19:00 III. blokk
ifjúsági E Standard
ifjúsági D Standard
ifjúsági C Standard
ifjúsági B Standard
felnőtt E Standard
felnőtt D Standard
felnőtt C Standard
felnőtt B Standard
felnőtt A Standard

19:00-21:00 IV. blokk
ifjúsági E Latin
ifjúsági D Latin
ifjúsági C Latin
ifjúsági B Latin
felnőtt E Latin
felnőtt D Latin
felnőtt C Latin
felnőtt B Latin
felnőtt A Latin
senior I. E Latin
senior I. D Latin
senior I. C Latin

A program változtatás jogát fenntartjuk, a nevezők létszámától függően módosulhat!

Kezdés időpontja
9 óra (A nevezők számától függően változhat)
Információk
Szabadidős verseny kerül megrendezésre a klubközi verseny előtt!

A végleges forgatókönyv az egyesület honlapján (www.cmdancestudio.hu) lesz olvasható a nevezés lezárása után.
A SAROKVÉDŐ használata kötelező, a parketta megóvása érdekében!

Érvényes MTÁSZ licence- szel rendelkező edzők, pontozók, versenyfelügyelők, számlálóbírók belépése ingyenes az érvényes licence helyszínen való bemutatásával.

Nevezési díj
MTáSZ szabály szerint: 3.000 Ft/pár/kategória plusz minden további nevezés esetén 1.500 Ft/pár.
Belépőjegy
Felnőtt: 2.500 Ft/fő/nap,
Gyermek (14 éves korig), nyugdíjas: 2000 Ft /fő/nap
Gyermek 6 év alatt INGYENES.
Díjazás
Kupa, érem, oklevél
Megjegyzések
Korosztályos átjárhatóság engedélyezett.
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Fülöp Milán (14.01.2019 10:10:26)
nov
16
szo
2019
iDance2019 – C Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny @ Kozármislenyi Sportcsarnok
nov 16 egész nap
Dátum
16.11.2019
Elnevezés
iDance2019 – C Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny
Helyszín
Kozármislenyi Sportcsarnok – 7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.
Befogadó képesség
1000
Versenyért felelős tagszervezet
iDanceStudio KTSE
Pécs,Irgalmasok utcája 24.,7621
30/228-6707
info@idancestudio.eu
idancestudio.eu
Tagszervezet képviselője
Timer Peter

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Timer Péter
Pécs,Irgalmasok u. 24.,7621
timerpeter@gmail.com

 

Nevezés határideje
11.11.2019
Tánctér mérete
24×15
Tánctér burkolata
Parketta
Számlálói program
XEK
Zene
gépi
TV közvetítést kér-e

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági A STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági A LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt A STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt A LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt S STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt S LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)

 

Országos bajnokság
OB Gyermek II C STT
OB Gyermek II C LAT
OB Junior I C STT
OB Junior I C LAT
OB Junior II C STT
OB Junior II C LAT
OB Ifjúsági C STT
OB Ifjúsági C LAT
OB Felnőtt C STT
OB Felnőtt C LAT
OB Senior I C STT
OB Senior I C LAT
OB Senior II C STT
OB Senior II C LAT
OB Senior III C STT
OB Senior III C LAT
OB Senior IV C STT
OB Senior IV C LAT

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
1.blokk: kb 10.00 – KK
2.blokk: kb 12.00 – KK
3.blokk: kb 15.00 – OB
4.blokk: kb 17.00 – OB, KK

kapunyitás 8.00
verseny vége 21.00
a blokkok között eredményhirdetés és parkettpróba

Kezdés időpontja
kapunyitás 8.00
Információk
Nevezési díj
3000.-Ft/ pár/ első kategória, majd 1500.-Ft/ pár/ további kategória
versenyszabályzat szerint (MTASZ VSZ)
Belépőjegy
2.500-3.000/fő
kisgyermek ingyenes (6év)
Díjazás
Kupa, Érem, Oklevél, Ajándékok
Megjegyzések
A verseny másnapján szabadidős táncversenyt kívánunk rendezni.
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Timer Peter (04.12.2018 15:03:17)
nov
23
szo
2019
XIV. Ametiszt Kupa @ Kaposvár Városi Sportcsarnok
nov 23 egész nap
Dátum
23.11.2019
Elnevezés
XIV. Ametiszt Kupa
Helyszín
Kaposvár Városi Sportcsarnok 7400 Kaposvár Arany János út 97
Befogadó képesség
1000
Versenyért felelős tagszervezet
Ametiszt Táncsport Egyesület
Kaposvár,Kőrösi Cs. S. u. 77.,7400
06-30-2063-616
ametisztkaposvar@gmail.com
www.ametisztkaposvar.hu
Tagszervezet képviselője
Jegesné Hornyák Hajnalka

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Simonyi-Hornyák Hajnalka
Kaposvár,Búzavirág u. 23.,7400
ametisztkaposvar@gmail.com

 

Nevezés határideje
11.11.2019
Tánctér mérete
16×18
Tánctér burkolata
Parketta
Számlálói program
XEK
Zene
gépi
TV közvetítést kér-e
Egyéb televízió

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B LAT
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt A STT
Felnőtt A LAT

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
8.00 Terem nyitás
8.30 Parkettpróba, nevezés
10.00 megnyitó
I. blokk gyerek, junior
II. blokk 14.00
III. blokk 17.00
Kezdés időpontja
10.00
Információk
Nevezési díj
Egy versenyszámban történő indulása esetén 3000 Ft / pár, minden további versenyszámban 1500 Ft/ pár.
Belépőjegy
Belépőjegy ára: 2000,- Ft/fő/nap Gyerek 1500 Ft/ fő/ nap 6 éves korig ingyenes
Díjazás
Oklevél, Érem, Kupa,
Megjegyzések
Szabadidősport verseny is meghirdetésre kerül.
Kidolgozta
Hornyák Hajnalka (08.02.2019 11:30:33)