ápr
27
szo
2019
Kozármislenyi Táncgála és Jótékonysági Bál @ Kozármisleny Városi Sportcsarnok
ápr 27 @ 18:00 – 23:45
máj
4
szo
2019
II. Universe Kupa @ Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium Tornacsarnoka
máj 4 egész nap
Dátum
04.05.2019
Elnevezés
II. Universe Kupa
Helyszín
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium Tornacsarnoka (Debrecen, Békessy Béla u. 12)
Befogadó képesség
500-600
Versenyért felelős tagszervezet
Dance Universe Tánc Sportegyesület
Debrecen,Domb utca 1.,4029
06-30-326-9667
info@danceuniverse.hu
www.danceuniverse.hu
Tagszervezet képviselője
Emődi Zoltán, Miklósi Ivett
Társrendező


Versenyért felelős szakmai vezető
Emődi Zoltán
Debrecen, Mikes Kelemen utca 9. 4028
emodzol@gmail.com
Nevezés határideje
29.04.2019
Tánctér mérete
16X23m
Tánctér burkolata
Parketta
Számlálói program
XEK
Zene
Gépi
TV közvetítést kér-e

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt A STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt A LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Döntnök
 Horváth Zoltán

Versenyfelügyelő
 Horváthné Kriczki Zita

Számláló

Pontozó
 Balázs Zsombor
Török József dr.
Jancsi Zsolt
Eke Sarolta
Süttő Roland
Bíróné Váradi Éva
Forgatókönyv tervezet
A verseny tervezett kezdete 9:30. A klubközi verseny délelőtt kerül megrendezésre.

A szabadidősport szóló, duó, páros és formációs versenyek a délutáni blokkban lesznek.

Kezdés időpontja
9:30
Információk
A klubközi versenyeken korosztályos átjárhatóság engedélyezett.
Nevezési díj
3 000 forint/pár/első versenyszám, minden további versenyszám 1500 forint/pár
Belépőjegy
2000 Ft Felnőtt –
1500 Ft Diák/Nyugdíjas –
6 éves kor alatt és edzőknek ingyenes a belépés
Díjazás
érem, kupa, oklevél és ajándékcsomagok
Megjegyzések
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Emődi Zoltán (27.01.2019 10:11:06)
máj
12
vas
2019
30. Bem kupa @ Zrínyi Miklós Gimnázium tornaterme
máj 12 egész nap
Dátum
12.05.2019
Elnevezés
30. Bem kupa
Helyszín
Zrínyi Miklós Gimnázium tornaterme 1108 Budapest, Mádi u. 173.
Befogadó képesség
500 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Big-BEM Táncsport Egyesület
Budapest,Farkasalma u. 2. II.7.,1103
(1) 261-5146 , 06-20-540-2082
bigbemgyongyi@gmail.com
Tagszervezet képviselője
Nagy Gyöngyi

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Nagy Gyöngyi
Budapest,Farkasalma. u. 2. II/7.,1104
bigbemgyongyi@gmail.com

 

Nevezés határideje
06.05.2019
Tánctér mérete
15×20 m
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
gépi
TV közvetítést kér-e
Egyéb televízió

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt A LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior III E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior III E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior III D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior IV E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior IV E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior IV D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior IV D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )

 

Döntnök
 Bíróné Váradi Éva

Versenyfelügyelő
 Rimányi Judit

Számláló

Pontozó
 Balikóné Akkerman Éva
Földházi Péter
Klinda Dénes
Krekuska Ferenc
Szarvas Tibor
Horváth Kristóf
Forgatókönyv tervezet
FORGATÓKÖNYV TERVEZET (!)
A végleges forgatókönyv a tervezett forgatókönyvtől a nevezés zárásakor rendelkezésre álló létszám függvényében jelentősen változhat.

9.00 Teremnyitás

10.00 Helyszíni regisztráció tervezett zárása (I. blokk)

11.00 E osztály standard, latin Gyermek II, Junior I., Junior II., Ifjúsági, Felnőtt, Senior

13.00 Helyszíni regisztráció tervezett zárása (II. blokk)

D osztály standard, latin Junior I,Junior II., Ifjúsági
C osztály standard, latin Junior II., Ifjúsági

16.00 Helyszíni regisztráció tervezett zárása (III. blokk)

D osztály standard, latin Felnőtt
C osztály standard, latin Felnőtt
B osztály standard, latin Ifjúsági, Felnőtt
A osztály latin Felnőtt

Kezdés időpontja
10:00
Információk
Sarokvédő használata kötelező lesz. A helyi Tv elképzelhető, hogy összefoglalót készítene.
Nevezési díj
Az MTASZ szabályzata alapján 3000 Ft/pár / első versenyszám, minden további versenyszám 1500 Ft/pár/versenyszám
Belépőjegy
felnőtt 2500 Ft, gyermek(6-12 év) és nyugdíjas 1500 Ft
Díjazás
érem, kupa, oklevél
Megjegyzések
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Nagy Gyöngyi (12.01.2019 09:24:37)
máj
18
szo
2019
“Lászlóvill Kupa” Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc, Senior Standard, Profi Latin Ranglista és Klubközi Táncverseny @ Köfém Sportcsarnok
máj 18 egész nap
Dátum
18.05.2019
Elnevezés
“Lászlóvill Kupa” Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc, Senior Standard, Profi Latin Ranglista és Klubközi Táncverseny
Helyszín
Köfém Sportcsarnok (Székesfehérvár, Verseci u. 1-15.)
Befogadó képesség
2000 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Laguna Kulturális és TáncSport Egyesület
8000 Székesfehérvár-Kisfalud, Mátyás király u. 13.
22/339-310
lagunaktse@freemail.hu
www.lagunatanc.hu
Tagszervezet képviselője
Szilnerné Györe Judit Ágnes

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Szilnerné Györe Judit Ágnes
Székesfehérvár,Mátyás Király u. 13.,8000
06 20 427 8386, lagunaktse@freemail.hu

 

Nevezés határideje
13.05.2019
Tánctér mérete
15 x 20 méter
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
gépi
TV közvetítést kér-e
Egyéb televízió

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )

 

Országos ranglista
RL Senior STT
RL Junior 10T
RL Felnőtt STT
RL Professzionista Felnőtt LAT

 

Döntnök
 Nagy Gyöngyi

Versenyfelügyelő
 Molnár Anna

Számláló

Pontozó
 Szűcs Simon
Kozma Gábor
Havas Márta Gyöngyvér
Jegonyán Okszána
Rimányi Judit
Tóth Mónika Éva
Dalotti Tibor
Pap Balázs
Püspöki-Markó Ágnes
Forgatókönyv tervezet
8:00 Teremnyitás
9:00 Parkett-próba
10:00 Klubközi táncverseny
16:00 Parkett-próba
17:00 Ranglista versenyek
Kezdés időpontja
10.00 óra
Információk
Nevezési díj
3.000,- Ft/pár/egy versenyszám,
minden további versenyszám 1.500,- Ft/pár.
Belépőjegy
Felnőtt: 2.300,- Ft/fő
Diák és nyugdíjas: 1.300,- Ft/fő
(6 éves kor alatt ingyenes)
Díjazás
Oklevél
Érem
Kupa
Ajándék
Megjegyzések
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Szilnerné Györe Judit Ágnes (20.12.2018 11:33:08)
máj
25
szo
2019
U21 Standard és Latin Magyar Bajnokság és Kűr Magyar Bajnokság és klubközi táncverseny @ Kölcsey Központ
máj 25 egész nap
Dátum
25.05.2019
Elnevezés
U21 Standard és Latin Magyar Bajnokság és Kűr Magyar Bajnokság és klubközi táncverseny
Helyszín
Kölcsey Központ 4026 Debrecen Hunyadi u. 1-3.
Befogadó képesség
700 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Valcer Táncstúdió
Debrecen,Monti ezredes u. 3.,4029
(52) 419-113 , 06-30-993-2739
studio@valcer.hu
www.valcer.hu
Tagszervezet képviselője
Bíró Csaba, Dremák Éva

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Bíró Csaba
Debrecen,Bégány u. 22.,4030
biro@valcer.hu

 

Nevezés határideje
20.05.2019
Tánctér mérete
12×20 méter
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
gépi
TV közvetítést kér-e
Egyéb televízió

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior II Open STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior III C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior III C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )

 

Magyar bajnokság
MB U21 STT
MB U21 LAT

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
 Tombácz Anikó
Dremák Éva
Szalay Attila
Horváthné Kriczki Zita
Faludiné Lovas Henriette
Jenei Éva Evelin
Sándor Judit
Tóth Szilárd
Zsilák Zsuzsanna Edit
Kuzma Péter
Forgatókönyv tervezet
10:00
E-D klubközi versenyek

17:00
Magyar Bajnokságok

Kezdés időpontja
10:00
Információk
Nevezési díj
3000 Ft/pár/első kategória, és minden további kategória 1500 Ft/pár
Belépőjegy
3000 Ft
6-14 éves korig: 1500 Ft
6 éves kor alatt ingyenes.
Díjazás
Klubközi versenyen: Érem, kupa, oklevél, ajándék
Magyar Bajnokságon: Érem, kupa, oklevél, ajándék
Megjegyzések
Kidolgozta
Bíró Csaba (06.03.2019 19:36:15)
jún
2
vas
2019
XI. Hatvan Kupa @ Nagy Endre Rendezvényterem
jún 2 egész nap
Dátum
02.06.2019
Elnevezés
XI. Hatvan Kupa
Helyszín
Nagy Endre Rendezvényterem (3000. Hatvan, Balassi Bálint út 2.)
Befogadó képesség
250 fő küzdőtér
Versenyért felelős tagszervezet
DanceNet Sportegyesület
Budapest,Szlacsányi Ferenc utca 114.,1151
+36-70-506-8108
info@dancenet.hu, dancenet@dancenet.hu
www.dancenet.hu
Tagszervezet képviselője
Kozmáné Vantova Beatrix

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Kozma Gábor
Budapest,Szlacsányi F.u.114.,1151
dancenet@dancenet.hu

 

Nevezés határideje
27.05.2019
Tánctér mérete
10x17m
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
gépi
TV közvetítést kér-e
Egyéb televízió

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E STT
Junior I E LAT
Junior I D STT
Junior I D LAT
Junior II E STT
Junior II E LAT
Junior II D STT
Junior II D LAT
Junior II C STT
Junior II C LAT
Ifjúsági E STT
Ifjúsági E LAT
Ifjúsági D STT
Ifjúsági D LAT
Ifjúsági C STT
Ifjúsági C LAT
Felnőtt E STT
Felnőtt E LAT
Felnőtt D STT
Felnőtt D LAT
Felnőtt C STT
Felnőtt C LAT
Senior II E STT
Senior II E LAT
Senior II D STT
Senior II D LAT

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
8:30 Teremnyitás
9:00 Parkettpróba

9:30 Gyermek II E St
Junior I E St
Junior II E St
Gyermek II D St
Junior I D St
Junior II D St
Junior II C St
Gyermek II E La
Junior I E La
Junior II E La
Gyermek II D La
Junior I D La
Junior II D La
Junior II C La

12:10 Eredményhirdetés

12:30 Parkettpróba

13:00 Ifi E St
Ifi D St
Ifi C St
Ifi E La
Ifi D La
Ifi C La

14:00 Eredményhirdetés

14:20 Parkettpróba

14:40 Felnőtt E St
Felnőtt D St
Felnőtt C St
Felnőtt E La
Felnőtt D La
Felnőtt C La

16:00 Eredményhirdetés

Kezdés időpontja
9:30
Információk
A forgatókönyv változás jogát a nevezések ismeretében fenntartjuk!
Sarokvédő használata kötelező!

Délután a Szabadidős versenyek kerülnek megrendezésre!

Nevezési díj
MTÁSZ Szabályzat szerint
(Egy kategória 3.000 Ft/pár + 1.500 Ft/pár minden további kategória)
Belépőjegy
2.500 Ft/fő (Diák,Nyugdíjas: 2.000 Ft), 10 éves kor alatt ingyenes.
Díjazás
Kupák és érmek, egyéb ajándékok, oklevelek
Megjegyzések
A verseny végleges forgatókönyve és útvonalterv megtekinthető 2019. Május 30-tól
Egyesületünk honlapján: www.dancenet.hu
Az M3 autópályán 25 perc alatt megközelíthető (a Pest-megyei matrica Hatvanig jó)!
Sarokvédő használata kötelező!

Jó Felkészülést ! 🙂

Kidolgozta
Kozmáné Vantova Beatrix (22.02.2019 19:05:28)
jún
8
szo
2019
Savaria Kupa Klubközi Táncverseny és Szabadidős Táncfesztivál @ AGORA Szombathelyi Kultúrális Központ
jún 8 egész nap
Dátum
08.06.2019
Elnevezés
Savaria Kupa Klubközi Táncverseny és Szabadidős Táncfesztivál
Helyszín
AGORA Szombathelyi Kultúrális Központ, 9700, Szombathely Március 15 tér 5.
Befogadó képesség
500 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Savaria Táncsport Egyesület
Szombathely, Március 15 tér 5.
06-30-205-6161
savariatse@gmail.com
savariatse.hu
Tagszervezet képviselője
Horváthné Berta Ágota, Horváth Dávid

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Horváth Dávid
9700, Szombathely, Szelestey L. u. 32.
30-205-6161

 

Nevezés határideje
03.06.2019
Tánctér mérete
14×14
Tánctér burkolata
parkett
Számlálói program
XEK
Zene
Gépi
TV közvetítést kér-e

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
09:00 Parkettpróba, nevezés
10:00 Klubközi és Szabadidősport Versenyek
14:30 Eredményhirdetés
15:00 Szabadidősport Formációs versenyek
Kezdés időpontja
10:00
Információk
A klubközi versenyeken a korosztályos átjárhatóság megengedett.
Nevezési díj
3.000,- Ft/pár/ első kategória, minden további versenyszámban 1.500,- Ft/pár/versenyszám
Belépőjegy
Belépőjegy: 2.000,-/fő
Diák, Nyugdíjas: 1.500,-/fő
Díjazás
Oklevél, érem, kupa, ajándékok
Megjegyzések
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Horváth Dávid (05.03.2019 12:18:54)
jún
15
szo
2019
Szőke Tisza 2019. WDSF INTERNATIONAL OPEN Nemzetközi Táncverseny
jún 15 egész nap
Dátum
15.06.2019
Elnevezés
Szőke Tisza 2019. WDSF INTERNATIONAL OPEN Nemzetközi Táncverseny
Helyszín
Szeged, Temesvári krt. 33.
Befogadó képesség
4000
Versenyért felelős tagszervezet
Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület
Szeged,Közép fasor 13/a II.5.,6726
(62) 431-383 , 06-30-904-0291
papiron2006@freemail.hu
www.papiron-szeged.hu
Tagszervezet képviselője
Zsilák Zsuzsanna

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Zsilák Zsuzsanna
6726. Szeged Közép fasor 13/A.
0036305893229

 

Nevezés határideje
12.06.2019
Tánctér mérete
15*25
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
gépi
TV közvetítést kér-e
MTASZ

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )

 

WDSF
WDSF YOUTH OPEN STANDARD
WDSF YOUTH OPEN LATIN
WDSF ADULT RISING STAR STANDARD
WDSF ADULT INTERNATIONAL OPEN LATIN
WDSF SENIOR III OPEN STANDARD

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
2019.06.15. 10 óra – klubközi versenyek
2019.06.15. 14 óra WDSF YOUTH standard
2019.06.15. 16 óra WDSF YOUTH latin
2019.06.15. 17 óra WDSF International adult latin
2019.06.15. 17 óra WDSF senior III standard
2019.06.15. 17 óra Rising stars standard

2019.06.15. 18 óra Döntők

Kezdés időpontja
2019.06.15. 10. óra
Információk
Nevezési díj
Nevezési díj 3000 Ft/pár egy versenyszámban történő indulás esetén, minden további versenyszám 1500 Ft/pár.
Belépőjegy
2600 Ft elővételes jegy 2200 Ft
Díjazás
Kupa, érem oklavél, ajándékok
Megjegyzések
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Zsilák Zsuzsanna (09.11.2018 11:30:22)
Sze
14
szo
2019
MTÁSZ “E” Országos Bajnokság, U21 10 Tánc Magyar Bajnokság és Klubközi Verseny @ Csömöri Sportcsarnok
Sze 14 egész nap
Dátum
14.09.2019
Elnevezés
MTÁSZ “E” Országos Bajnokság, U21 10 Tánc Magyar Bajnokság és Klubközi Verseny
Helyszín
Csömöri Sportcsarnok (2141.Csömör, Major út 7-9.)
Befogadó képesség
300fő lelátó+200 fő küzdőtér
Versenyért felelős tagszervezet
DanceNet Sportegyesület
Budapest,Szlacsányi Ferenc utca 114.,1151
+36-70-506-8108
info@dancenet.hu, dancenet@dancenet.hu
www.dancenet.hu
Tagszervezet képviselője
Kozmáné Vantova Beatrix

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Kozma Gábor
Budapest,Dessewfy u. 18.,1154
06703157431@vodafone.hu

 

Nevezés határideje
09.09.2019
Tánctér mérete
13x20m
Tánctér burkolata
Parketta
Számlálói program
XEK
Zene
Gépi
TV közvetítést kér-e
Egyéb televízió

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek II D STT
Gyermek II D LAT
Junior I D STT
Junior I D LAT
Junior II D STT
Junior II D LAT
Junior II C STT
Junior II C LAT
Ifjúsági D STT
Ifjúsági D LAT
Ifjúsági C STT
Ifjúsági C LAT
Felnőtt D STT
Felnőtt D LAT
Felnőtt C STT
Felnőtt C LAT
Felnőtt B STT
Felnőtt B LAT
Senior II D STT
Senior II D LAT

 

Magyar bajnokság
MB U21 10T

 

Országos bajnokság
OB Gyermek I E STT
OB Gyermek I E LAT
OB Gyermek II E STT
OB Gyermek II E LAT
OB Junior I E STT
OB Junior I E LAT
OB Junior II E STT
OB Junior II E LAT
OB Ifjúsági E STT
OB Ifjúsági E LAT
OB Felnőtt E STT
OB Felnőtt E LAT
OB Senior I E STT
OB Senior I E LAT
OB Senior II E STT
OB Senior II E LAT
OB Senior III E STT
OB Senior III E LAT
OB Senior IV E STT
OB Senior IV E LAT

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
9:00 Teremnyitás
9:30 Parkettpróba

10:00 Gyermek I E St OB
Gyermek II E St OB
Gyermek II D
Junior I E St OB
Junior I D St
Junior II E St OB
Junior II D St
Junior II C St
Gyermek I E La OB
Gyermek II E La OB
Gyermek II D La
Junior I E La OB
Junior I D La
Junior II E La OB
Junior II D La
Junior II C La

13:30 Eredményhirdetés

14:30 Parkettpróba

15:00 Ifi E St OB
Ifi D St
Ifi C St
Ifi E La OB
Ifi D La
Ifi C La

17:00 Eredményhirdetés

17:30 Parkettpróba

18:00 U21 TT OB
Felnőtt E St OB
Felnőtt D St
Felnőtt C St
Felnőtt B St
Senior I. E St OB
Senior II. E St OB
Senior III. E St OB
Senior IV. E St OB
Senior II. D St
Felnőtt E La OB
Felnőtt D La
Felnőtt C La
Felnőtt B La
Senior I. E La
Senior II. E La
Senior III. E La
Senior IV. E La
Senior II. D La

21:00 Eredményhirdetés

Kezdés időpontja
10:00 óra
Információk
Versenyünkön átjárhatóságot nem kívánunk alkalmazni!
Nevezési díj
MTÁSZ Szabályzat szerint (Egy kategória 3.000 Ft/pár + 1.500 Ft/pár minden további kategória)
Belépőjegy
2.500 Ft/fő (Diák,Nyugdíjas: 2.000 Ft)
Díjazás
Kupák és érmek, egyéb ajándékok, oklevelek
Megjegyzések
2017-18 évben Egyesületünk rendezte ezt a versenyt. Sok elismerést és dicséretet kaptunk a rendezéssel kapcsolatosan. Minden évben arra törekszünk, hogy rendezvényeink színvonalát emeljük a versenyzők és a Szövetség elvárásai szerint!

A verseny végleges forgatókönyve és útvonalterv megtekinthető 2019. Szeptember 12-től
Egyesületünk honlapján: www.dancenet.hu

Elkészül a csarnokban az új mobil lelátó és a csarnok előtti parkoló bővült, így +100 főt tudunk fogadni!
A párosok kényelmét szolgálja a 9 felújított öltöző is.
A versenyt a www.dancenet.hu oldalon közvetítjük !

Sarokvédő használata kötelező!

Jó Felkészülést ! 🙂

Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Kozma Gábor (06.03.2019 08:01:10)
Sze
21
szo
2019
Felnőtt és Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Tíztánc és Profi Standard Ranglista @ Városi Sportcsarnok
Sze 21 egész nap
Dátum
21.09.2019
Elnevezés
Felnőtt és Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Tíztánc és Profi Standard Ranglista
Helyszín
Városi Sportcsarnok, 2440 Százhalombatta, Vasút út 41.
Befogadó képesség
600 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Stúdió 2000 TSE
Kiskunhalas,Állomás u. 4.,6400
(77) 422-541 , 06-30-995-9101
info@studio2000.hu
www.studio2000.hu
Tagszervezet képviselője
Gyöngyi Sándor

 

Társrendező
IKON TSE
1063 Budapest Rózsa utca 80. fsz. 3.
0036209695779

 

Versenyért felelős szakmai vezető
Kiss Noel
Budapest,Harrer Pál u. 20. 2/8,1033
noelkiss@gmail.com

 

Nevezés határideje
16.09.2019
Tánctér mérete
25×15
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
gépi
TV közvetítést kér-e

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek I E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek I D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)

 

Országos ranglista
RL Junior LAT
RL Senior 10T
RL Professzionista Felnőtt STT
RL Felnőtt 10T

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
10:00 Klubközi versenyek
16.00 Junior Latin és Senior Tíztánc Ranglista
18.00 Felnőtt és Ifjúsági Tíztánc és Professzionista Standard Ranglista
20.00 Eredményhirdetés
Kezdés időpontja
10.00
Információk
Nevezési díj
Szabályzat szerint
Belépőjegy
Felnőtt: 2000 Ft
Diák/Nyugdíjas: 1500 Ft
Díjazás
Érem, oklevél, kupa, virág, ajándék
Megjegyzések
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Kiss Noel (10.01.2019 11:29:14)