Már
23
szo
2019
C és B Tíztánc Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny @ Kozármislenyi Városi Sportcsarnok
Már 23 egész nap

Dátum
23.03.2019
Elnevezés
C és B Tíztánc Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny
Helyszín
Kozármislenyi Városi Sportcsarnok, 7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.
Befogadó képesség
700 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Ritmo Sporttánc Egyesület
Pécs,Zsinkó I. u. 7.,7622
(72) 215-399 , 06-30-997-6637
ritmoste@gmail.com
www.ritmoste.blogspot.com
Tagszervezet képviselője
Józsa János

Társrendező

Versenyért felelős szakmai vezető
Józsa János
Pécs,Zsinkó u. 7.,7622
jozsajanos@freemail.hu

Nevezés határideje
18.03.2019
Tánctér mérete
20×14
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
gépi
TV közvetítést kér-e
Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági A STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági A LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt A STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt A LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )

Országos bajnokság
OB Gyermek II C 10T
OB Junior I C 10T
OB Junior I B 10T
OB Junior II C 10T
OB Junior II B 10T
OB Ifjúsági C 10T
OB Ifjúsági B 10T
OB Felnőtt C 10T
OB Felnőtt B 10T
OB Senior I Open 10T
OB Senior I C 10T
OB Senior II Open 10T
OB Senior II C 10T
OB Senior III Open 10T
OB Senior III C 10T
OB Senior IV Open 10T
OB Senior IV C 10T

Döntnök
Simonyi-Hornyák Hajnalka

Versenyfelügyelő
Kozma Gábor

Számláló

Pontozó

Forgatókönyv tervezet
Délelőtt klubközi versenyek
Délután C és B Tíztánc OB
Kezdés időpontja
10 óra
Információk
www.ritmoste.hu
Nevezési díj
3000 Ft/ pár, minden további kategória 1500 Ft/ pár
Belépőjegy
2500 Ft/ fő, 6 év alatt ingyenes
Díjazás
Kupa, érem, oklevél, támogatói ajándék
Megjegyzések

Sportcsarnok nyilatkozat
nyilatkozat-terem előjegyzés-Kozármisleny.pdf
Kidolgozta
Józsa János (10.01.2019 10:13:15)

Már
24
vas
2019
Tánciskolás társastánc és minősítő formációs verseny @ Kozármisleny Városi Sportcsarnok
Már 24 egész nap

Időpont: 2019. március 24., 10:00 óra
Helyszín: Kozármisleny Városi Sportcsarnok
7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.
Versenyjellemzők:
KATEGÓRIÁK
TÁNCOK
EGYÉB
Standard kezdő pároknak
angol keringő, tangó, quick step
Standard haladó pároknak
angol és bécsi keringő, tangó, quick step
Latin alapfok pároknak
cha-cha-cha, rumba, jive
Vegyes párok és lány duók külön
Latin kezdő pároknak
cha-cha-cha, rumba, jive
Vegyes párok és lány duók külön
Latin haladó pároknak
samba, cha-cha-cha, rumba, jive
Vegyes párok és lány duók külön
Latin lady szóló lányoknak
cha-cha-cha, rumba, jive
Standard formáció
MINŐSÍTŐ (arany,ezüst,bronz)
Jellemzően standard táncokból összeállított koreográfia
Latin formáció
MINŐSÍTŐ (arany,ezüst,bronz)
Jellemzően latin táncokból összeállított koreográfia
Egyéb formáció
MINŐSÍTŐ (arany,ezüst,bronz)
Modern tánc, country, show tánc, néptánc, kortárs tánc, hip-hop, stb.
RITMO SPORTTÁNC EGYESÜLET
7631 Pécs, Akácos sor 4.
Tel.: 06 (30) 997 66 37
E-mail: ritmoste@gmail.com
WEB: www.ritmoste.hu
Korcsoportok:
Manó 6 éves korig
Gyermek I 7-9 év
Gyermek II 10-11 év
Junior I. 12-13 év
Junior II 14-15 év
Ifjúsági-felnőtt 16 év felett
A versenyre nevezhet minden művészeti iskolás növendék, aki nem rendelkezik 2019. évre érvényes MTASZ startengedéllyel (Szabadidős versenykönyvvel rendelkezők is indulhatnak!).
Átjárhatóság a korosztályok között engedélyezett!!!
Nevezési határidő: 2019. március 18. (éjfél)
(korcsoport és kategória megjelölésével, születési dátummal.)
Nevezési cím: ritmoste@gmail.com e-mailben.
Nevezési díj: 1500,- Ft/fő (3000,-Ft/pár) / kategória.
Formációknak 1000.- Ft/fő/koreográfia
Belépőjegy: Felnőtt 1500,- Ft/fő (6 év alatt ingyenes).
Információ: ritmoste@gmail.com, 06 (30) 997 66 37
Előzetes forgatókönyv március 21-től a www.ritmoste.hu oldalon olvasható. Továbbá e-mailben kiküldjük a nevező csapatoknak és párosoknak.
Jó felkészülést kívánva szeretettel várunk benneteket:
Józsa János
RITMO STE elnöke

ápr
6
szo
2019
11. Danza Kupa @ Tungsram Sportcsarnok
ápr 6 egész nap
Dátum
06.04.2019
Elnevezés
11. Danza Kupa
Helyszín
Tungsram Sportcsarnok, 1044 Budapest, Megyeri út 6.
Befogadó képesség
400 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Danza Táncsport Egyesület
1042 Budapest, Árpád út 73.
+36 20 669 6042
info@danza.hu
www.danza.hu
Tagszervezet képviselője
dr. Faluvégi András

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Balogh Henriett
1042 Budapest Árpád út 73.
70-458-8935

 

Nevezés határideje
01.04.2019
Tánctér mérete
12×20 m
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
CD
TV közvetítést kér-e

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek I E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt A STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt A LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior III Open STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior III E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)

 

Döntnök
 Barbulszki Borisz

Versenyfelügyelő
 Szűcs Simon

Számláló

Pontozó
 Jebelóczki Richárd
Novák Tamás
Futó Károly
Forgatókönyv tervezet
8:00-9:00 Kapunyitás, nevezés, parkettpróba

9:00-11:30 I. Blokk
gyerek, junior Standard

11:30-13:00 II. Blokk
felnőtt, senior Standard

13:00-16:30 III. Blokk
gyerek, junior Latin

16:30-19:00 IV. Blokk
felnőtt, senior Latin

(A nevezések számától függően a II. és a III. Blokk felcserélődhet)

Kezdés időpontja
9 óra
Információk
Nevezési díj
3.000 Ft/pár/kategória plusz minden további nevezése esetén 1.500 Ft/pár
Belépőjegy
Felnőtt: 2.900 Ft/fő
Gyermek (14 éves korig): 2.000 Ft /fő
5 éves kor alatt INGYENES
Díjazás
Kupa, érem, oklevél
Megjegyzések
Korosztályos és osztályos átjárhatóság engedélyezett.
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Patkó Lívia (22.02.2019 09:21:28)
ápr
12
pén
2019
Brodarics Táncgála @ MTÁI Brodarics Általános Iskola Teleki István tornaterme
ápr 12 @ 18:00 – 19:30
ápr
13
szo
2019
SZIGO Kupa Felnőtt-Ifjúsági standard, Junior latin, Senior standard RL @ Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
ápr 13 egész nap
Dátum
13.04.2019
Elnevezés
SZIGO Kupa Felnőtt-Ifjúsági standard, Junior latin, Senior standard RL
Helyszín
Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
Befogadó képesség
3000 fő
Versenyért felelős tagszervezet
SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület
Szigetvár,Széchenyi utca 37/1.,7900
(73) 310-473 , 06-30-256-4714
balazs@kapronczai.hu
www.kapronczai.hu
Tagszervezet képviselője
Kapronczai Balázs

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Kapronczai Balázs
Palkonya,Fő u. 66.,7771
balazs@kapronczai.hu

 

Nevezés határideje
08.04.2019
Tánctér mérete
20X18
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
gépi
TV közvetítést kér-e

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E STT
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )

 

Magyar bajnokság
MB Professzionista Felnőtt STT

 

Országos ranglista
RL Senior STT
RL Junior LAT
RL Felnőtt STT

 

Döntnök
 Horváthné Krizsa Mária

Versenyfelügyelő
 Józsa János

Számláló

Pontozó
 Páli Viktória
Prepuk László
Szijjártó Krisztina
Timer Péter
Vorobchenko Darya
Simonyi-Hornyák Hajnalka
Ádám Gábor
Forgatókönyv tervezet
Délelőtt klubközi, délutén klubközi és ranglista versenyek.
Illetve szabadidős versenyek is megrendezésre kerülnek.
Kezdés időpontja
10.00
Információk
Nevezési díj
3000Ft/pár, minden további 1500Ft/pár
Belépőjegy
2500 Ft/fő
Díjazás
Érem, kupa, oklevél, ajándék
Megjegyzések
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Kapronczai Balázs (18.11.2018 17:02:28)
ápr
27
szo
2019
Kozármislenyi Táncgála és Jótékonysági Bál @ Kozármisleny Városi Sportcsarnok
ápr 27 @ 18:00 – 23:45
máj
4
szo
2019
II. Universe Kupa @ Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium Tornacsarnoka
máj 4 egész nap
Dátum
04.05.2019
Elnevezés
II. Universe Kupa
Helyszín
Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium Tornacsarnoka (Debrecen, Békessy Béla u. 12)
Befogadó képesség
500-600
Versenyért felelős tagszervezet
Dance Universe Tánc Sportegyesület
Debrecen,Domb utca 1.,4029
06-30-326-9667
info@danceuniverse.hu
www.danceuniverse.hu
Tagszervezet képviselője
Emődi Zoltán, Miklósi Ivett
Társrendező


Versenyért felelős szakmai vezető
Emődi Zoltán
Debrecen, Mikes Kelemen utca 9. 4028
emodzol@gmail.com
Nevezés határideje
29.04.2019
Tánctér mérete
16X23m
Tánctér burkolata
Parketta
Számlálói program
XEK
Zene
Gépi
TV közvetítést kér-e

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt A STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt A LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Döntnök
 Horváth Zoltán

Versenyfelügyelő
 Horváthné Kriczki Zita

Számláló

Pontozó
 Balázs Zsombor
Török József dr.
Jancsi Zsolt
Eke Sarolta
Süttő Roland
Bíróné Váradi Éva
Forgatókönyv tervezet
A verseny tervezett kezdete 9:30. A klubközi verseny délelőtt kerül megrendezésre.

A szabadidősport szóló, duó, páros és formációs versenyek a délutáni blokkban lesznek.

Kezdés időpontja
9:30
Információk
A klubközi versenyeken korosztályos átjárhatóság engedélyezett.
Nevezési díj
3 000 forint/pár/első versenyszám, minden további versenyszám 1500 forint/pár
Belépőjegy
2000 Ft Felnőtt –
1500 Ft Diák/Nyugdíjas –
6 éves kor alatt és edzőknek ingyenes a belépés
Díjazás
érem, kupa, oklevél és ajándékcsomagok
Megjegyzések
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Emődi Zoltán (27.01.2019 10:11:06)
máj
12
vas
2019
30. Bem kupa @ Zrínyi Miklós Gimnázium tornaterme
máj 12 egész nap
Dátum
12.05.2019
Elnevezés
30. Bem kupa
Helyszín
Zrínyi Miklós Gimnázium tornaterme 1108 Budapest, Mádi u. 173.
Befogadó képesség
500 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Big-BEM Táncsport Egyesület
Budapest,Farkasalma u. 2. II.7.,1103
(1) 261-5146 , 06-20-540-2082
bigbemgyongyi@gmail.com
Tagszervezet képviselője
Nagy Gyöngyi

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Nagy Gyöngyi
Budapest,Farkasalma. u. 2. II/7.,1104
bigbemgyongyi@gmail.com

 

Nevezés határideje
06.05.2019
Tánctér mérete
15×20 m
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
gépi
TV közvetítést kér-e
Egyéb televízió

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt A LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior III E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior III E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior III D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior IV E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior IV E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior IV D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior IV D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )

 

Döntnök
 Bíróné Váradi Éva

Versenyfelügyelő
 Rimányi Judit

Számláló

Pontozó
 Balikóné Akkerman Éva
Földházi Péter
Klinda Dénes
Krekuska Ferenc
Szarvas Tibor
Horváth Kristóf
Forgatókönyv tervezet
FORGATÓKÖNYV TERVEZET (!)
A végleges forgatókönyv a tervezett forgatókönyvtől a nevezés zárásakor rendelkezésre álló létszám függvényében jelentősen változhat.

9.00 Teremnyitás

10.00 Helyszíni regisztráció tervezett zárása (I. blokk)

11.00 E osztály standard, latin Gyermek II, Junior I., Junior II., Ifjúsági, Felnőtt, Senior

13.00 Helyszíni regisztráció tervezett zárása (II. blokk)

D osztály standard, latin Junior I,Junior II., Ifjúsági
C osztály standard, latin Junior II., Ifjúsági

16.00 Helyszíni regisztráció tervezett zárása (III. blokk)

D osztály standard, latin Felnőtt
C osztály standard, latin Felnőtt
B osztály standard, latin Ifjúsági, Felnőtt
A osztály latin Felnőtt

Kezdés időpontja
10:00
Információk
Sarokvédő használata kötelező lesz. A helyi Tv elképzelhető, hogy összefoglalót készítene.
Nevezési díj
Az MTASZ szabályzata alapján 3000 Ft/pár / első versenyszám, minden további versenyszám 1500 Ft/pár/versenyszám
Belépőjegy
felnőtt 2500 Ft, gyermek(6-12 év) és nyugdíjas 1500 Ft
Díjazás
érem, kupa, oklevél
Megjegyzések
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Nagy Gyöngyi (12.01.2019 09:24:37)
máj
18
szo
2019
“Lászlóvill Kupa” Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc, Senior Standard, Profi Latin Ranglista és Klubközi Táncverseny @ Köfém Sportcsarnok
máj 18 egész nap
Dátum
18.05.2019
Elnevezés
“Lászlóvill Kupa” Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc, Senior Standard, Profi Latin Ranglista és Klubközi Táncverseny
Helyszín
Köfém Sportcsarnok (Székesfehérvár, Verseci u. 1-15.)
Befogadó képesség
2000 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Laguna Kulturális és TáncSport Egyesület
8000 Székesfehérvár-Kisfalud, Mátyás király u. 13.
22/339-310
lagunaktse@freemail.hu
www.lagunatanc.hu
Tagszervezet képviselője
Szilnerné Györe Judit Ágnes

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Szilnerné Györe Judit Ágnes
Székesfehérvár,Mátyás Király u. 13.,8000
06 20 427 8386, lagunaktse@freemail.hu

 

Nevezés határideje
13.05.2019
Tánctér mérete
15 x 20 méter
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
gépi
TV közvetítést kér-e
Egyéb televízió

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )

 

Országos ranglista
RL Senior STT
RL Junior 10T
RL Felnőtt STT
RL Professzionista Felnőtt LAT

 

Döntnök
 Nagy Gyöngyi

Versenyfelügyelő
 Molnár Anna

Számláló

Pontozó
 Szűcs Simon
Kozma Gábor
Havas Márta Gyöngyvér
Jegonyán Okszána
Rimányi Judit
Tóth Mónika Éva
Dalotti Tibor
Pap Balázs
Püspöki-Markó Ágnes
Forgatókönyv tervezet
8:00 Teremnyitás
9:00 Parkett-próba
10:00 Klubközi táncverseny
16:00 Parkett-próba
17:00 Ranglista versenyek
Kezdés időpontja
10.00 óra
Információk
Nevezési díj
3.000,- Ft/pár/egy versenyszám,
minden további versenyszám 1.500,- Ft/pár.
Belépőjegy
Felnőtt: 2.300,- Ft/fő
Diák és nyugdíjas: 1.300,- Ft/fő
(6 éves kor alatt ingyenes)
Díjazás
Oklevél
Érem
Kupa
Ajándék
Megjegyzések
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Szilnerné Györe Judit Ágnes (20.12.2018 11:33:08)
máj
25
szo
2019
U21 Standard és Latin Magyar Bajnokság és Kűr Magyar Bajnokság és klubközi táncverseny @ Kölcsey Központ
máj 25 egész nap
Dátum
25.05.2019
Elnevezés
U21 Standard és Latin Magyar Bajnokság és Kűr Magyar Bajnokság és klubközi táncverseny
Helyszín
Kölcsey Központ 4026 Debrecen Hunyadi u. 1-3.
Befogadó képesség
700 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Valcer Táncstúdió
Debrecen,Monti ezredes u. 3.,4029
(52) 419-113 , 06-30-993-2739
studio@valcer.hu
www.valcer.hu
Tagszervezet képviselője
Bíró Csaba, Dremák Éva

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Bíró Csaba
Debrecen,Bégány u. 22.,4030
biro@valcer.hu

 

Nevezés határideje
20.05.2019
Tánctér mérete
12×20 méter
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
gépi
TV közvetítést kér-e
Egyéb televízió

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior II Open STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior III C STT   (Átjárhatóság: korosztály )
Senior III C LAT   (Átjárhatóság: korosztály )

 

Magyar bajnokság
MB U21 STT
MB U21 LAT

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
 Tombácz Anikó
Dremák Éva
Szalay Attila
Horváthné Kriczki Zita
Faludiné Lovas Henriette
Jenei Éva Evelin
Sándor Judit
Tóth Szilárd
Zsilák Zsuzsanna Edit
Kuzma Péter
Forgatókönyv tervezet
10:00
E-D klubközi versenyek

17:00
Magyar Bajnokságok

Kezdés időpontja
10:00
Információk
Nevezési díj
3000 Ft/pár/első kategória, és minden további kategória 1500 Ft/pár
Belépőjegy
3000 Ft
6-14 éves korig: 1500 Ft
6 éves kor alatt ingyenes.
Díjazás
Klubközi versenyen: Érem, kupa, oklevél, ajándék
Magyar Bajnokságon: Érem, kupa, oklevél, ajándék
Megjegyzések
Kidolgozta
Bíró Csaba (06.03.2019 19:36:15)