A táncversenyen a két nap során összesen negyvennégyszer táncoltak a döntőben versenyzőink, melyből 4 arany-, 9 ezüst-, 13 bronzérem valamint 2 arany minősítés született.

Képek a versenyről: https://www.facebook.com/pg/TornadoTSE/photos/?tab=album&album_id=404819650304492

Gyermek II E Latin:

  • Gál Barnabás – Pintér Dóra Rebeka – 3. Hely

Junior I E Latin:

  • Gál Barnabás – Pintér Dóra Rebeka – 10. Hely

Junior I D Standard:

  • Takács Tamás István – Kovács Dóra – 7. Hely
  • Sipos Zsombor – Kulcsár Henriett – 9-11. Hely

Junior I D Latin:

  • Sipos Zsombor – Kulcsár Henriett – 3. Hely
  • Takács Tamás István – Kovács Dóra – 7. Hely

Junior II D Latin:

Sipos Zsombor – Kulcsár Henriett – 3. Hely

  • Takács Tamás István – Kovács Dóra – 9-10. Hely

Ifjúsági E Standard:

  • Bíró Balázs – Miklósa Kinga – 2. Hely

Ifjúsági E Latin:

  • Bíró Balázs – Miklósa Kinga – 3. Hely

Ifjúsági D Standard:

  • Gyura Levente Mátyás – Sonntag Csenge – 3. Hely
  • Faragó Attila Ádám – Tirk Zsófia Ágnes – 8-10. Hely

Ifjúsági D Latin:

  • Faragó Attila Ádám – Tirk Zsófia Ágnes – 8. hely

Felnőtt E Latin:

  • Bíró Balázs – Miklósa Kinga – 3. Hely

Felnőtt D Standard:

  • Gyura Levente Mátyás – Sonntag Csenge – 7. Hely
  • Faragó Attila Ádám – Tirk Zsófia Ágnes – 12. hely

Felnőtt D Latin:

  • Faragó Attila Ádám  /  Tirk Zsófia Ágnes – 4. hely

Gyerek I. alapfok latin:

  • Földesi Flórián – Szkalonai Alexa – 4. hely

Gyerek I. alapfok  lány-lány latin:

  • Budai Klaudia Szonja – Lakatos Lia – 1. hely
  • Lelkes Réka – Bősz Laura – 2. hely

Gyerek I. kezdő lány-lány latin:

  • Kósa Kata – Rigó Blanka – 2. hely

Gyerek I. kezdő lány szóló latin:

  • Fischer Mirtill – 3. hely
  • Szitovszky Sára – 5. hely
  • Kósa Kata – 6. hely
  • Preisz Angelika – 8. hely

Gyerek II. alapfok latin:

  • Katics Martin – Papp Léla – 1. hely
  • Kalányos Máté – Dobos Mirjam – 2. hely
  • Berta Dorián – Beke Kata – 3. hely

Gyerek II. kezdő latin:

  • Tolnai Zétény Benedek – Olexa Kinga – 2. hely
  • Várda Jakab – Szabó Boglárka – 3. hely
  • Nagy István Dániel – Kőnig Laura – 5. hely

Gyerek II. kezdő standard:

  • Tolnai Zétény Benedek – Olexa Kinga – 2. hely
  • Várda Jakab – Szabó Boglárka – 3. hely

Gyerek II. alapfok lány szóló:

  • Beke Kata – 1. hely
  • Dobos Mirjam – 2. hely

Gyerek II. kezdő lány szóló latin:

  • Kőnig Laura – 4. hely
  • Szikla Jázmin Írisz – 5. hely
  • Fischer Mirtill – 7. hely
  • Kósa Kata – 8. hely
  • Kesztyűs Míra Sára – 9. hely
  • Preisz Angelika – 10. hely
  • Jarjabka Heléna -11. hely

 

Gyerek II. Kezdő lány-lány szóló latin:

  • Szabó Boglárka – Szikla Jázmin Írisz – 1. hely

 

Junior I. alapfok lány-lány latin:

  • Harkai Liliána Melinda – Monostori Gréta Emma – 5. hely
  • Bodonyi Réka – Vörös Zoé – 6. hely

Junior I. alapfok lány Szóló:

  • Harkai Liliána Melinda – 2. hely
  • Monostori Gréta – 3. hely

Junior I. kezdő standard:

  • Pajkos Márk Ervin – Titz Lili – 3. hely

Junior I. kezdő latin:

  • Tolnai Zétény Benedek – Olexa Kinga – 3. hely
  • Várda Jakab – Szabó Boglárka – 4. hely
  • Schweier Robin – Diószegi Daniella – 5. hely
  • Nagy István Dániel – Kőnig Laura – 6. hely
  • Pajkos Márk Ervin – Titz Lili – 7. hely
  • Antal Richárd – Kesztyűs Mira Sára – 8. hely

 

Junior I. kezdő lány szóló latin:

  • Szikla Jázmin Írisz – 4. hely
  • Kőnig Laura – 5. hely
  • Antal Evelin – 6. hely
  • Mihovics Zsófia – 7. hely
  • Kramm Boglárka – 8. hely
  • Jarjabka Heléna – 9. hely
  • Szabó Laura – 14. hely

Junior I. Kezdő lány-lány szóló latin:

  • Szabó Boglárka – Szikla Jázmin Írisz – 2. hely

Junior II. alapfok lány-lány latin:

  • Pécsi Réka – Horvát Anna – 7. hely

 

Junior II kezdő Latin:

  • Pajkos Márk Ervin – Titz Lili – 4. hely
  • Antal Richárd – Kesztyűs Mira Sára – 5. hely

Junior II. kezdő lány szóló latin:

  • Antal Evelin – 7. hely
  • Mihovics Zsófia – 8. hely
  • Kramm Boglárka – 9. hely

Latin Formáció: – BÁBOK  Tornádó TSE Mohácsi csoportja Junior I. korcsoport – Arany minősítés

Latin lány formáció: – LADY Tornádó TSE Kozármislenyi lányformációs csoportja Junior I. korcsoport – Arany minősítés