Mikor:
2019.03.02. egész nap Europe/Budapest Időzóna
2019-03-02T00:00:00+01:00
2019-03-03T00:00:00+01:00
Hol:
Dani Margit Sportcsarnok
Kunszentmárton Kossuth Lajos út 40.
Kontakt személy:
Szilver Táncsport Egyesület
(63) 401-150 , 06-70-942-3727
Kelet Magyarország Területi Bajnokság @ Dani Margit Sportcsarnok

KSIS
Eseménynaptár
Versenyeredmények
Ranglista
WDSF
Tagság
Kapcsolat
Magyarul
Eseménynaptár
Nevezés előtt regisztrálj vagy jelentkezz be a rendszerbe! Csak regisztrált felhasználók nevezhetnek a versenyekre!

Dátum kezdete
2019.2.01
Dátum vége
2021.01.01
Korosztály Osztály Versenyszám Típus
×
Kérelem – Kelet Magyarország Területi Bajnokság Jóváhagyva
Dátum02.03.2019
ElnevezésKelet Magyarország Területi Bajnokság
HelyszínDani Margit Sportcsarnok Kunszentmárton Kossuth Lajos út 40.
Befogadó képesség500
Versenyért felelős tagszervezet Szilver Táncsport Egyesület
Szentes,Vásárhelyi út 62.,6600
(63) 401-150 , 06-70-942-3727
szilvertanc@gmail.com
www.szilver.hu
Tagszervezet képviselőjeSzatmári-Nagy Szilvia
Társrendező

Versenyért felelős szakmai vezető Szatmári-Nagy Szilvia
Szentes,Vásárhelyi út 62.,6600
szatmarinsz@gmail.com
Nevezés határideje25.02.2019
Tánctér mérete12x24
Tánctér burkolataparketta
Számlálói programXEK
Zenelaptop
TV közvetítést kér-e
Versenyszámok
Kelet-Magyarország Területi BajnokságTB Gyermek I E STT
TB Gyermek I E LAT
TB Gyermek I D STT
TB Gyermek I D LAT
TB Gyermek II E STT
TB Gyermek II E LAT
TB Gyermek II D STT
TB Gyermek II D LAT
TB Gyermek II C STT
TB Gyermek II C LAT
TB Junior I E STT
TB Junior I E LAT
TB Junior I D STT
TB Junior I D LAT
TB Junior I C STT
TB Junior I C LAT
TB Junior I B STT
TB Junior I B LAT
TB Junior II E STT
TB Junior II E LAT
TB Junior II D STT
TB Junior II D LAT
TB Junior II C STT
TB Junior II C LAT
TB Junior II B STT
TB Junior II B LAT
TB Ifjúsági E STT
TB Ifjúsági E LAT
TB Ifjúsági D STT
TB Ifjúsági D LAT
TB Ifjúsági C STT
TB Ifjúsági C LAT
TB Ifjúsági B STT
TB Ifjúsági B LAT
TB Ifjúsági A STT
TB Ifjúsági A LAT
TB Felnőtt E STT
TB Felnőtt E LAT
TB Felnőtt D STT
TB Felnőtt D LAT
TB Felnőtt C STT
TB Felnőtt C LAT
TB Felnőtt B STT
TB Felnőtt B LAT
TB Felnőtt A STT
TB Felnőtt A LAT
TB Felnőtt S STT
TB Felnőtt S LAT
TB Senior I Open STT
TB Senior I Open LAT
TB Senior I E STT
TB Senior I E LAT
TB Senior I D STT
TB Senior I D LAT
TB Senior I C STT
TB Senior I C LAT
TB Senior II Open STT
TB Senior II Open LAT
TB Senior II E STT
TB Senior II E LAT
TB Senior II D STT
TB Senior II D LAT
TB Senior II C STT
TB Senior II C LAT
TB Senior III Open STT
TB Senior III Open LAT
TB Senior III E STT
TB Senior III E LAT
TB Senior III D STT
TB Senior III D LAT
TB Senior III C STT
TB Senior III C LAT
TB Senior IV Open STT
TB Senior IV Open LAT
TB Senior IV E STT
TB Senior IV E LAT
TB Senior IV D STT
TB Senior IV D LAT
TB Senior IV C STT
TB Senior IV C LAT

Döntnök
Versenyfelügyelő
Molnár Anna
Számláló
Pontozó
Forgatókönyv tervezet

8:00 Teremnyitás
Parkettpróba, Bemelegítés
Pontozói megbeszélés

9:30 Junior II. D Standard Elődöntő
9:38 Junior II. E Standard Elődöntő
9:44 Gyermek II. E Standard Döntő
9:50 Gyermek II. D Standard Döntő
9:58 E Gyermek I.+ E Senior I. E Standard Döntő
10:04 Open Senior II.+Open Senior IV.+C Gyermek II. Open+C Standard Döntő
10:14 C Senior II.+ C Senior III. C Standard Döntő
10:24 Junior II. E Standard Döntő
10:30 Junior II. D Standard Döntő
10:38 Junior II. C Standard Döntő
10:48 Junior II. B Standard Döntő
10:58 Gyermek II. E Latin Elődöntő
11:04 Junior II. E Latin Elődöntő
11:10 Junior II. D Latin Elődöntő
11:18 Junior II. C Latin Elődöntő
11:28 Gyermek II. E Latin Döntő
11:34 Gyermek II. D Latin Döntő
11:42 Open Senior III-IV.+C Gyermek II. Open+C Latin Döntő
11:52 Senior II. C Latin Döntő
12:02 Junior II. E Latin Döntő
12:08 Junior II. D Latin Döntő
12:16 Junior II. C Latin Döntő
12:26 Junior II. B Latin Döntő
12:36 E Gyermek I.+ E Senior I. E Latin Döntő
12:42 D Senior I.+III. D Latin Döntő
12:50 Eredményhirdetés, Parkettpróba
14:00 Junior I. E Standard Elődöntő
14:12 Ifjúsági E Standard Elődöntő
14:18 Junior I. E Standard Középdöntő
14:24 Junior I. D Standard Döntő
14:32 Ifjúsági D Standard Elődöntő
14:40 Felnőtt D Standard Elődöntő
14:48 Junior I. E Standard Döntő
14:54 Ifjúsági E Standard Döntő
15:00 Felnőtt E Standard Döntő
15:06 Ifjúsági D Standard Döntő
15:14 Felnőtt D Standard Döntő
15:22 Junior I. C Standard Döntő
15:32 Junior I.+Felnőtt B+A Standard Döntő
15:42 Junior I. E Latin Elődöntő
15:48 Ifjúsági E Latin Döntő
15:54 Felnőtt D Latin Elődöntő
16:02 Junior I. D Latin Döntő
16:10 Felnőtt E Latin Döntő
16:16 Ifjúsági D Latin Döntő
16:24 Felnőtt D Latin Döntő
16:32 Junior I. E Latin Döntő
16:38 Junior I. C Latin Döntő
16:48 Eredményhirdetés, Parkettpróba
18:00 Felnőtt B Standard Elődöntő
18:10 Ifjúsági C Standard Döntő
18:20 Felnőtt C Standard Döntő
18:30 Ifjúsági B Standard Döntő
18:40 Felnőtt B Standard Döntő
18:50 Ifjúsági A Standard Döntő
19:00 Felnőtt S Standard Döntő
19:10 Felnőtt C Latin Elődöntő
19:20 Ifjúsági C Latin Elődöntő
19:30 Felnőtt B Latin Elődöntő
19:40 Felnőtt A Latin Elődöntő
19:50 Ifjúsági C Latin Döntő
20:00 Felnőtt C Latin Döntő
20:10 Ifjúsági B Latin Döntő
20:20 Felnőtt B Latin Döntő
20:30 Ifjúsági A Latin Döntő
20:40 Felnőtt A Latin Döntő
20:50 Felnőtt S Latin Döntő
21:00 Eredményhirdetés
Kezdés időpontja9:30
Információk
Nevezési díjSzabályzat szerint
Belépőjegyfelnőtt jegy 1500,-
diák, nyugdíjas 1000,-
Díjazásérem, kupa, oklevél
Megjegyzések
Sportcsarnok nyilatkozatTeremnyilatkozat KMTB 2019 Kunszentmárton.pdf
KidolgoztaSzilver TSE (30.11.2018 08:35:59)

Február
2019.02.23 Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard, Senior Tíztánc és Professzinális Latin Ranglistaverseny, E Hattánc és D Nyolctánc Országos Bajnokság és Klubközi táncverseny
Helyszín: Somorjai László Városi Sportcsarnok 4080 Hajdúnánás Irányi u. 3.
Rendező: Valcer Táncstúdió

Nevezési határidő: 2019.02.18

Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, OB Gyermek I E 6T, OB Gyermek I D 8T, OB Gyermek II E 6T, OB Gyermek II D 8T, OB Junior I E 6T, OB Junior I D 8T, OB Junior II E 6T, OB Junior II D 8T, OB Ifjúsági E 6T, OB Ifjúsági D 8T, OB Felnőtt E 6T, OB Felnőtt D 8T, OB Senior I E 6T, OB Senior I D 8T, OB Senior II E 6T, OB Senior II D 8T, OB Senior III E 6T, OB Senior III D 8T, OB Senior IV E 6T, OB Senior IV D 8T, RL Junior STT, RL Senior 10T, RL Professzionista Felnőtt LAT, RL Felnőtt 10T,
Nevezések (104) |Információk
Március
2019.03.02 Nyugat- Magyarország Területi Bajnokság
Helyszín: Kaposvár Városi Sportcsarnok 7400 Kaposvár Arany János út 97
Rendező: Ametiszt Tánc-sport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.02.25

TB Gyermek I E STT, TB Gyermek I E LAT, TB Gyermek I D STT, TB Gyermek I D LAT, TB Gyermek II E STT, TB Gyermek II E LAT, TB Gyermek II D STT, TB Gyermek II D LAT, TB Gyermek II C STT, TB Gyermek II C LAT, TB Junior I E STT, TB Junior I E LAT, TB Junior I D STT, TB Junior I D LAT, TB Junior I C STT, TB Junior I C LAT, TB Junior I B STT, TB Junior I B LAT, TB Junior II E STT, TB Junior II E LAT, TB Junior II D STT, TB Junior II D LAT, TB Junior II C STT, TB Junior II C LAT, TB Junior II B STT, TB Junior II B LAT, TB Ifjúsági E STT, TB Ifjúsági E LAT, TB Ifjúsági D STT, TB Ifjúsági D LAT, TB Ifjúsági C STT, TB Ifjúsági C LAT, TB Ifjúsági B STT, TB Ifjúsági B LAT, TB Ifjúsági A STT, TB Ifjúsági A LAT, TB Felnőtt E STT, TB Felnőtt E LAT, TB Felnőtt D STT, TB Felnőtt D LAT, TB Felnőtt C STT, TB Felnőtt C LAT, TB Felnőtt B STT, TB Felnőtt B LAT, TB Felnőtt A STT, TB Felnőtt A LAT, TB Felnőtt S STT, TB Felnőtt S LAT, TB Senior I Open STT, TB Senior I Open LAT, TB Senior I E STT, TB Senior I E LAT, TB Senior I D STT, TB Senior I D LAT, TB Senior I C STT, TB Senior I C LAT, TB Senior II Open STT, TB Senior II Open LAT, TB Senior II E STT, TB Senior II E LAT, TB Senior II D STT, TB Senior II D LAT, TB Senior II C STT, TB Senior II C LAT, TB Senior III Open STT, TB Senior III Open LAT, TB Senior III E STT, TB Senior III E LAT, TB Senior III D STT, TB Senior III D LAT, TB Senior III C STT, TB Senior III C LAT, TB Senior IV Open STT, TB Senior IV Open LAT, TB Senior IV E STT, TB Senior IV E LAT, TB Senior IV D STT, TB Senior IV D LAT, TB Senior IV C STT, TB Senior IV C LAT,
Nevezések (15) |Információk
2019.03.02 Kelet Magyarország Területi Bajnokság
Helyszín: Dani Margit Sportcsarnok Kunszentmárton Kossuth Lajos út 40.
Rendező: Szilver Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.02.25

TB Gyermek I E STT, TB Gyermek I E LAT, TB Gyermek I D STT, TB Gyermek I D LAT, TB Gyermek II E STT, TB Gyermek II E LAT, TB Gyermek II D STT, TB Gyermek II D LAT, TB Gyermek II C STT, TB Gyermek II C LAT, TB Junior I E STT, TB Junior I E LAT, TB Junior I D STT, TB Junior I D LAT, TB Junior I C STT, TB Junior I C LAT, TB Junior I B STT, TB Junior I B LAT, TB Junior II E STT, TB Junior II E LAT, TB Junior II D STT, TB Junior II D LAT, TB Junior II C STT, TB Junior II C LAT, TB Junior II B STT, TB Junior II B LAT, TB Ifjúsági E STT, TB Ifjúsági E LAT, TB Ifjúsági D STT, TB Ifjúsági D LAT, TB Ifjúsági C STT, TB Ifjúsági C LAT, TB Ifjúsági B STT, TB Ifjúsági B LAT, TB Ifjúsági A STT, TB Ifjúsági A LAT, TB Felnőtt E STT, TB Felnőtt E LAT, TB Felnőtt D STT, TB Felnőtt D LAT, TB Felnőtt C STT, TB Felnőtt C LAT, TB Felnőtt B STT, TB Felnőtt B LAT, TB Felnőtt A STT, TB Felnőtt A LAT, TB Felnőtt S STT, TB Felnőtt S LAT, TB Senior I Open STT, TB Senior I Open LAT, TB Senior I E STT, TB Senior I E LAT, TB Senior I D STT, TB Senior I D LAT, TB Senior I C STT, TB Senior I C LAT, TB Senior II Open STT, TB Senior II Open LAT, TB Senior II E STT, TB Senior II E LAT, TB Senior II D STT, TB Senior II D LAT, TB Senior II C STT, TB Senior II C LAT, TB Senior III Open STT, TB Senior III Open LAT, TB Senior III E STT, TB Senior III E LAT, TB Senior III D STT, TB Senior III D LAT, TB Senior III C STT, TB Senior III C LAT, TB Senior IV Open STT, TB Senior IV Open LAT, TB Senior IV E STT, TB Senior IV E LAT, TB Senior IV D STT, TB Senior IV D LAT, TB Senior IV C STT, TB Senior IV C LAT,
Nevezések (30) |Információk
2019.03.02 Budapesti Területi Bajnokság és Szabadidős Táncverseny
Helyszín: Csömöri Sportcsarnok. (2141.Csömör, Major út 7-9.)
Rendező: DanceNet Sportegyesület

Nevezési határidő: 2019.02.25

TB Gyermek I E STT, TB Gyermek I E LAT, TB Gyermek I D STT, TB Gyermek I D LAT, TB Gyermek II E STT, TB Gyermek II E LAT, TB Gyermek II D STT, TB Gyermek II D LAT, TB Gyermek II C STT, TB Gyermek II C LAT, TB Junior I E STT, TB Junior I E LAT, TB Junior I D STT, TB Junior I D LAT, TB Junior I C STT, TB Junior I C LAT, TB Junior I B STT, TB Junior I B LAT, TB Junior II E STT, TB Junior II E LAT, TB Junior II D STT, TB Junior II D LAT, TB Junior II C STT, TB Junior II C LAT, TB Junior II B STT, TB Junior II B LAT, TB Ifjúsági E STT, TB Ifjúsági E LAT, TB Ifjúsági D STT, TB Ifjúsági D LAT, TB Ifjúsági C STT, TB Ifjúsági C LAT, TB Ifjúsági B STT, TB Ifjúsági B LAT, TB Ifjúsági A STT, TB Ifjúsági A LAT, TB Felnőtt E STT, TB Felnőtt E LAT, TB Felnőtt D STT, TB Felnőtt D LAT, TB Felnőtt C STT, TB Felnőtt C LAT, TB Felnőtt B STT, TB Felnőtt B LAT, TB Felnőtt A STT, TB Felnőtt A LAT, TB Felnőtt S STT, TB Felnőtt S LAT, TB Senior I Open STT, TB Senior I Open LAT, TB Senior I E STT, TB Senior I E LAT, TB Senior I D STT, TB Senior I D LAT, TB Senior I C STT, TB Senior I C LAT, TB Senior II Open STT, TB Senior II Open LAT, TB Senior II E STT, TB Senior II E LAT, TB Senior II D STT, TB Senior II D LAT, TB Senior II C STT, TB Senior II C LAT, TB Senior III Open STT, TB Senior III Open LAT, TB Senior III E STT, TB Senior III E LAT, TB Senior III D STT, TB Senior III D LAT, TB Senior III C STT, TB Senior III C LAT, TB Senior IV Open STT, TB Senior IV Open LAT, TB Senior IV E STT, TB Senior IV E LAT, TB Senior IV D STT, TB Senior IV D LAT, TB Senior IV C STT, TB Senior IV C LAT,
Nevezések (19) |Információk
2019.03.09 Pro-Art Kistelek Kupa, Felnőtt Ifjúsági Latin, Junior Tíztánc, Senior Latin, Profi Standard Ranglista
Helyszín: Kistelek Városi Sportcsarnok
Rendező: Pro-Art Táncstúdió

Nevezési határidő: 2019.03.04

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C STT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, RL Senior LAT, RL Junior 10T, RL Professzionista Felnőtt STT, RL Felnőtt LAT,
Nevezések (6) |Információk
2019.03.16 III. Tavaszváró Táncverseny
Helyszín: Bem József Általános Iskola Tornacsarnoka, 4400 Nyíregyháza, Epreskert utca 10.
Rendező: Szabolcs Diáksport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.03.11

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C STT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Ifjúsági A STT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Senior I Open STT, Senior I Open STT,
Nevezések (0) |Információk
2019.03.23 C és B Tíztánc Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny
Helyszín: Kozármislenyi Városi Sportcsarnok, 7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.
Rendező: Ritmo Sporttánc Egyesület

Nevezési határidő: 2019.03.18

Változás történt !!! Új versenyszámok: Senior II E STT

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági A STT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Senior II E STT, Senior II D STT, OB Gyermek II C 10T, OB Junior I C 10T, OB Junior I B 10T, OB Junior II C 10T, OB Junior II B 10T, OB Ifjúsági C 10T, OB Ifjúsági B 10T, OB Felnőtt C 10T, OB Felnőtt B 10T, OB Senior I Open 10T, OB Senior I C 10T, OB Senior II Open 10T, OB Senior II C 10T, OB Senior III Open 10T, OB Senior III C 10T, OB Senior IV Open 10T, OB Senior IV C 10T,
Nevezések (0) |Információk
2019.03.24 XI. Kner Kupa- Klubközi és Szabadidősport Táncverseny
Helyszín: Városi Oktatási Centrum Sportcsarnoka, 5400 Mezőtúr Petőfi tér 1
Rendező: Kner Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.03.18

Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C STT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior I B STT, Junior I B LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Senior II Open STT, Senior II Open LAT, Senior II E STT, Senior II E LAT, Senior II D STT, Senior II D LAT, Senior II C STT, Senior II C LAT,
Nevezések (0) |Információk
Április
2019.04.06 11. Danza Kupa
Helyszín: Tungsram Sportcsarnok, 1044 Budapest, Megyeri út 6.
Rendező: Danza Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.04.01

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Senior I Open STT, Senior I E LAT, Senior I D STT, Senior I D LAT, Senior I C STT, Senior I C LAT, Senior II D STT, Senior III Open STT, Senior III E STT,
Nevezések (1) |Információk
2019.04.13 SZIGO Kupa Felnőtt-Ifjúsági standard, Junior latin, Senior standard RL
Helyszín: Pécs, Lauber Dezső Városi Sportcsarnok
Rendező: SZIGO Kulturális Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.04.08

Gyermek II E STT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C STT, Gyermek II C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, MB Professzionista Felnőtt STT, RL Senior STT, RL Junior LAT, RL Felnőtt STT,
Nevezések (0) |Információk
2019.04.27 Felnőtt-Ifjúsági Latin, Junior Standard, Senior Latin és Profi Standard Ranglista
Helyszín: 6750 Algyő, Sport u. 5.
Rendező: Forma Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.04.22

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, RL Junior STT, RL Senior LAT, RL Professzionista Felnőtt STT, RL Felnőtt LAT,
Nevezések (1) |Információk
Május
2019.05.04 II. Universe Kupa
Helyszín: Debreceni Csokonai Vitéz Mihály Gimnázium Tornacsarnoka (Debrecen, Békessy Béla u. 12)
Rendező: Dance Universe Tánc Sportegyesület

Nevezési határidő: 2019.04.29

Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Senior I E STT, Senior I D LAT,
Nevezések (0) |Információk
2019.05.12 30. Bem kupa
Helyszín: Zrínyi Miklós Gimnázium tornaterme 1108 Budapest, Mádi u. 173.
Rendező: Big-BEM Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.05.06

Változás történt !!! Új versenyszámok: Senior IV D STT,Senior IV D LAT

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A LAT, Senior I E STT, Senior I E LAT, Senior II E STT, Senior II E LAT, Senior III E STT, Senior III E LAT, Senior III D STT, Senior IV E STT, Senior IV E LAT, Senior IV D STT, Senior IV D LAT,
Nevezések (1) |Információk
2019.05.18 “Lászlóvill Kupa” Felnőtt-Ifjúsági Standard, Junior Tíztánc, Senior Standard, Profi Latin Ranglista és Klubközi Táncverseny
Helyszín: Köfém Sportcsarnok (Székesfehérvár, Verseci u. 1-15.)
Rendező: Laguna Kulturális és TáncSport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.05.13

Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B LAT, RL Senior STT, RL Junior 10T, RL Felnőtt STT, RL Professzionista Felnőtt LAT,
Nevezések (0) |Információk
2019.05.25 U21 Standard és Latin Magyar Bajnokság és Kűr Magyar Bajnokság és klubközi táncverseny
Helyszín: Kölcsey Központ 4026 Debrecen Hunyadi u. 1-3.
Rendező: Valcer Táncstúdió

Nevezési határidő: 2019.05.20

Változás történt !!! Törölt versenyszámok: Kűr MB Felnőtt STT,Kűr MB Professzionista Felnőtt STT,Kűr MB Felnőtt LAT,Kűr MB Professzionista Felnőtt LAT

Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, MB U21 STT, MB U21 LAT,
Nevezések (2) |Információk
2019.05.25 Kűr Magyar Bajnokság
Helyszín: Kölcsey Központ 4026 Debrecen Hunyadi u. 1-3.
Rendező: Valcer Táncstúdió

Nevezési határidő: 2019.05.06

Kűr MB Felnőtt STT, Kűr MB Professzionista Felnőtt STT, Kűr MB Felnőtt LAT, Kűr MB Professzionista Felnőtt LAT,
Nevezések (0) |Információk
Június
2019.06.15 Szőke Tisza 2019. WDSF INTERNATIONAL OPEN Nemzetközi Táncverseny
Helyszín: Szeged, Temesvári krt. 33.
Rendező: Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2019.06.12

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, WDSF YOUTH OPEN STANDARD, WDSF YOUTH OPEN LATIN, WDSF ADULT RISING STAR STANDARD, WDSF ADULT INTERNATIONAL OPEN LATIN, WDSF SENIOR III OPEN STANDARD,
Nevezések (3) |Információk
2019.06.16 Szőke Tisza 2019. WDSF INTERNATIONAL OPEN Nemzetközi Táncverseny
Helyszín: Szeged, Temesvári krt. 33.
Rendező: Papiron Szeged Versenytáncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2019.06.12

Változás történt !!! Forgatókönyv változás:

WDSF JUNIOR I OPEN STANDARD, WDSF JUNIOR I OPEN LATIN, WDSF JUNIOR II OPEN STANDARD, WDSF JUNIOR II OPEN LATIN, WDSF ADULT INTERNATIONAL OPEN STANDARD, WDSF ADULT RISING STAR LATIN, WDSF SENIOR II OPEN STANDARD, WDSF SENIOR IV OPEN STANDARD,
Nevezések (46) |Információk
Szeptember
2019.09.14 MTÁSZ “E” Országos Bajnokság, U21 10 Tánc Magyar Bajnokság és Klubközi Verseny
Helyszín: Csömöri Sportcsarnok (2141.Csömör, Major út 7-9.)
Rendező: Cit-Car Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.09.09

Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Senior II D STT, Senior II D LAT, MB U21 10T, OB Gyermek I E STT, OB Gyermek I E LAT, OB Gyermek II E STT, OB Gyermek II E LAT, OB Junior I E STT, OB Junior I E LAT, OB Junior II E STT, OB Junior II E LAT, OB Ifjúsági E STT, OB Ifjúsági E LAT, OB Felnőtt E STT, OB Felnőtt E LAT, OB Senior I E STT, OB Senior I E LAT, OB Senior II E STT, OB Senior II E LAT, OB Senior III E STT, OB Senior III E LAT, OB Senior IV E STT, OB Senior IV E LAT,
Nevezések (0) |Információk
2019.09.21 Felnőtt és Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Tíztánc és Profi Standard Ranglista
Helyszín: Városi Sportcsarnok, 2440 Százhalombatta, Vasút út 41.
Rendező: Stúdió 2000 TSE

Nevezési határidő: 2019.09.16

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C STT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior I B STT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, RL Junior LAT, RL Senior 10T, RL Professzionista Felnőtt STT, RL Felnőtt 10T,
Nevezések (0) |Információk
Október
2019.10.05 XII. Kner Kupa- D Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny
Helyszín: Városi Oktatási Centrum Sportcsarnoka, 5400 Mezőtúr Petőfi tér 1
Rendező: Kner Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.09.30

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, OB Gyermek I D STT, OB Gyermek I D LAT, OB Gyermek II D STT, OB Gyermek II D LAT, OB Junior I D STT, OB Junior I D LAT, OB Junior II D STT, OB Junior II D LAT, OB Ifjúsági D STT, OB Ifjúsági D LAT, OB Felnőtt D STT, OB Felnőtt D LAT, OB Senior I D STT, OB Senior I D LAT, OB Senior II D STT, OB Senior II D LAT, OB Senior III D STT, OB Senior III D LAT, OB Senior IV D STT, OB Senior IV D LAT,
Nevezések (0) |Információk
2019.10.12 Hungarian Open Dancesport Championship
Helyszín: Tungsram Sportcsarnok (1044 Budapest, Megyeri út 6.)
Rendező: Danza Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.10.07

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Senior I Open STT, Senior I E LAT, Senior I D LAT, Senior I C STT, Senior I C LAT, Senior II D STT, Senior III Open STT, Senior III E STT,
Nevezések (0) |Információk
2019.10.19 ISIS DANCE OPEN-Felnőtt-Ifjúsági Tíztánc, Junior Standard, Senior 10 Tánc, Professional Latin ranglista
Helyszín: Szombathely, AGORA Művelődési és Sportház
Rendező: LORIGO TSE.

Nevezési határidő: 2019.10.14

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A LAT,
Nevezések (0) |Információk
2019.10.26 Formációs Magyar Bajnokság,Társasági Táncok Országos Bajnoksága,XII. Zala Open
Helyszín: Zalakerámia Sport-és Rendezvénycsarnok
Rendező: Gála Társastáncklub Egyesület

Nevezési határidő: 2018.10.07

Formáció Junior Társasági Táncok, Formáció Felnőtt Társasági Táncok,
Nevezések (0) |Információk
November
2019.11.02 III. Sundance Kupa, Felnőtt-Ifjúsági standard, Junior latin, Senior standard Ranglista
Helyszín: Baja Duna uta 33
Rendező: Sundance Tánc Sport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.10.28

Gyermek I E LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Gyermek II C LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C LAT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B LAT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, RL Senior STT, RL Junior LAT, RL Felnőtt STT,
Nevezések (0) |Információk
2019.11.09 IV. C&M Kupa
Helyszín: Siófoki Beszédes József Általános Iskola Sportcsarnoka – 8600 Siófok, Szépvölgyi út 2.
Rendező: C&M Dance Studio Tánc Sport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.11.04

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior I B STT, Junior I B LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Senior I E LAT, Senior I D LAT, Senior I C LAT,
Nevezések (0) |Információk
2019.11.16 iDance2019 – C Országos Bajnokság és Klubközi Táncverseny
Helyszín: Kozármislenyi Sportcsarnok – 7761 Kozármisleny, Alkotmány tér 53.
Rendező: iDanceStudio KTSE

Nevezési határidő: 2019.11.11

Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Ifjúsági A STT, Ifjúsági A LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT, Felnőtt S STT, Felnőtt S LAT, OB Gyermek II C STT, OB Gyermek II C LAT, OB Junior I C STT, OB Junior I C LAT, OB Junior II C STT, OB Junior II C LAT, OB Ifjúsági C STT, OB Ifjúsági C LAT, OB Felnőtt C STT, OB Felnőtt C LAT, OB Senior I C STT, OB Senior I C LAT, OB Senior II C STT, OB Senior II C LAT, OB Senior III C STT, OB Senior III C LAT, OB Senior IV C STT, OB Senior IV C LAT,
Nevezések (0) |Információk
2019.11.23 XIV. Ametiszt Kupa
Helyszín: Kaposvár Városi Sportcsarnok 7400 Kaposvár Arany János út 97
Rendező: Ametiszt Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.11.11

Gyermek I E STT, Gyermek I E LAT, Gyermek I D STT, Gyermek I D LAT, Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior I C STT, Junior I C LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Junior II B STT, Junior II B LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A STT, Felnőtt A LAT,
Nevezések (0) |Információk
2019.11.24 31. Bem kupa
Helyszín: Zrínyi Miklós Gimnázium tornaterme 1108 Budapest, Mádi u. 173.
Rendező: Big-BEM Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.11.18

Változás történt !!! Új versenyszámok: Senior IV D STT,Senior IV D LAT

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Gyermek II D STT, Gyermek II D LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II E STT, Junior II E LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági E STT, Ifjúsági E LAT, Ifjúsági D STT, Ifjúsági D LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt E STT, Felnőtt E LAT, Felnőtt D STT, Felnőtt D LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, Felnőtt B STT, Felnőtt B LAT, Felnőtt A LAT, Senior I E STT, Senior I E LAT, Senior II E STT, Senior II E LAT, Senior III E STT, Senior III E LAT, Senior III D STT, Senior IV E STT, Senior IV E LAT, Senior IV D STT, Senior IV D LAT,
Nevezések (0) |Információk
2019.11.30 Felnőtt-Ifjúsági latin rantlista, junior tíztánc és senior ranglista, klubközi versenyek
Helyszín: 6400 Kiskunhalas Kossuth utca 23 KSZC Dékáni Árpád Szakgimnázium és Szakközépiskola Sportcsarnoka
Rendező: Stúdió 2000 TSE

Nevezési határidő: 2019.11.25

Gyermek II E STT, Gyermek II E LAT, Junior I E STT, Junior I E LAT, Junior I D STT, Junior I D LAT, Junior II D STT, Junior II D LAT, Junior II C STT, Junior II C LAT, Ifjúsági C STT, Ifjúsági C LAT, Ifjúsági B STT, Ifjúsági B LAT, Felnőtt C STT, Felnőtt C LAT, RL Senior LAT, RL Junior 10T, RL Felnőtt LAT,
Nevezések (0) |Információk
December
2019.12.08 B-A-S, Senior Open OB
Helyszín: Csabagyöngye Kulturális Központ, 5600 Békéscsaba, Széchenyi utca 4.
Rendező: Nyíri Lajos Táncsport Egyesület

Nevezési határidő: 2019.12.02

OB Junior I B STT, OB Junior I B LAT, OB Junior II B STT, OB Junior II B LAT, OB Ifjúsági B STT, OB Ifjúsági B LAT, OB Ifjúsági A STT, OB Ifjúsági A LAT, OB Felnőtt B STT, OB Felnőtt B LAT, OB Felnőtt A STT, OB Felnőtt A LAT, OB Felnőtt S STT, OB Felnőtt S LAT, OB Senior I Open STT, OB Senior I Open LAT, OB Senior II Open STT, OB Senior II Open LAT, OB Senior III Open STT, OB Senior III Open LAT, OB Senior IV Open STT, OB Senior IV Open LAT,
Nevezések (0) |Információk
7
© KSIS 2019