Mikor:
2019.10.12. egész nap Europe/Budapest Időzóna
2019-10-12T00:00:00+02:00
2019-10-13T00:00:00+02:00
Hol:
Tungsram Sportcsarnok
1044 Budapest
Megyeri út 6.
Kontakt személy:
Danza Táncsport Egyesület
+36 20 669 6042
Dátum
12.10.2019
Elnevezés
Hungarian Open Dancesport Championship
Helyszín
Tungsram Sportcsarnok (1044 Budapest, Megyeri út 6.)
Befogadó képesség
400 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Danza Táncsport Egyesület
1042 Budapest, Árpád út 73.
+36 20 669 6042
info@danza.hu
www.danza.hu
Tagszervezet képviselője
dr. Faluvégi András

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Balogh Henriett
1042 Budapest Árpád út 73.
70-458-8935

 

Nevezés határideje
07.10.2019
Tánctér mérete
12×20 m
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
CD
TV közvetítést kér-e

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek I E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt A STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt A LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I Open STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior III Open STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior III E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
8:00-9:00 Kapunyitás, nevezés, parkettpróba
9:00-12:00 I. Blokk
gyerek I-II. E Standard
gyerek II. D Standard
junior I. E Standard
junior I-II. D Standard
junior II. B Standard
junior II. C Standard
ifjúsági E Standard
ifjúsági D Standard
ifjúsági B Standard
ifjúsági C Standard
junior II. E Standard
13:00-14:30 II. Blokk
gyerek I. E Latin
gyerek II. D Latin
gyerek II. E Latin
junior I. E Latin
ifjúsági E Latin
ifjúsági C Latin
ifjúsági B Latin
ifjúsági D Latin
junior II. E Latin
junior II. D Latin
junior II. C Latin
junior II. B Latin

15:00-17:00 III. blokk
felnőtt E Standard
senior I. E Standard
senior III. C Standard
felnőtt D Standard
senior D Standard
felnőtt C Standard
senior C Standard
felnőtt B Standard
senior B Standard
felnőtt A Standard

17:30-21:00 IV. blokk
felnőtt E Latin
senior I. E Latin
senior III. C Latin
felnőtt D Latin
senior I. D Latin
felnőtt D Latin
senior I. C Latin
felnőtt B Latin
senior C,B Latin
felnőtt A Latin
felnőtt S Latin

Kezdés időpontja
9 óra
Információk
Nevezési díj
3.000 Ft/pár/kategória plusz minden további nevezése esetén 1.500 Ft/pár
Belépőjegy
Felnőtt: 2.900 Ft/fő
Gyermek (14 éves korig): 2.000 Ft /fő
5 éves kor alatt INGYENES
Díjazás
Kupa, érem, oklevél
Megjegyzések
Korosztályos és osztályos átjárhatóság engedélyezett.
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Patkó Lívia (03.01.2019 17:02:33)