Mikor:
2019.09.21. egész nap Europe/Budapest Időzóna
2019-09-21T00:00:00+02:00
2019-09-22T00:00:00+02:00
Hol:
Városi Sportcsarnok
2440 Százhalombatta
Vasút út 41.
Kontakt személy:
Stúdió 2000 TSE
(77) 422-541 , 06-30-995-9101
Dátum
21.09.2019
Elnevezés
Felnőtt és Ifjúsági Tíztánc, Junior Latin, Senior Tíztánc és Profi Standard Ranglista
Helyszín
Városi Sportcsarnok, 2440 Százhalombatta, Vasút út 41.
Befogadó képesség
600 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Stúdió 2000 TSE
Kiskunhalas,Állomás u. 4.,6400
(77) 422-541 , 06-30-995-9101
info@studio2000.hu
www.studio2000.hu
Tagszervezet képviselője
Gyöngyi Sándor

 

Társrendező
IKON TSE
1063 Budapest Rózsa utca 80. fsz. 3.
0036209695779

 

Versenyért felelős szakmai vezető
Kiss Noel
Budapest,Harrer Pál u. 20. 2/8,1033
noelkiss@gmail.com

 

Nevezés határideje
16.09.2019
Tánctér mérete
25×15
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
gépi
TV közvetítést kér-e

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek I E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek I D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)

 

Országos ranglista
RL Junior LAT
RL Senior 10T
RL Professzionista Felnőtt STT
RL Felnőtt 10T

 

Döntnök

Versenyfelügyelő

Számláló

Pontozó
Forgatókönyv tervezet
10:00 Klubközi versenyek
16.00 Junior Latin és Senior Tíztánc Ranglista
18.00 Felnőtt és Ifjúsági Tíztánc és Professzionista Standard Ranglista
20.00 Eredményhirdetés
Kezdés időpontja
10.00
Információk
Nevezési díj
Szabályzat szerint
Belépőjegy
Felnőtt: 2000 Ft
Diák/Nyugdíjas: 1500 Ft
Díjazás
Érem, oklevél, kupa, virág, ajándék
Megjegyzések
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Kiss Noel (10.01.2019 11:29:14)