Mikor:
2019.04.06. egész nap Europe/Budapest Időzóna
2019-04-06T00:00:00+02:00
2019-04-07T00:00:00+02:00
Hol:
Tungsram Sportcsarnok
1044 Budapest
Megyeri út 6.
Kontakt személy:
Balogh Henriett
70-458-8935
Dátum
06.04.2019
Elnevezés
11. Danza Kupa
Helyszín
Tungsram Sportcsarnok, 1044 Budapest, Megyeri út 6.
Befogadó képesség
400 fő
Versenyért felelős tagszervezet
Danza Táncsport Egyesület
1042 Budapest, Árpád út 73.
+36 20 669 6042
info@danza.hu
www.danza.hu
Tagszervezet képviselője
dr. Faluvégi András

 

Társrendező


 

Versenyért felelős szakmai vezető
Balogh Henriett
1042 Budapest Árpád út 73.
70-458-8935

 

Nevezés határideje
01.04.2019
Tánctér mérete
12×20 m
Tánctér burkolata
parketta
Számlálói program
XEK
Zene
CD
TV közvetítést kér-e

 

Versenyszámok

Klubközi versenyek
Gyermek I E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Gyermek II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior I B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Junior II B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Ifjúsági B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt B LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt A STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Felnőtt A LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I E LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I D STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I D LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I C STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior I C LAT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior III Open STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)
Senior III E STT   (Átjárhatóság: korosztály + osztály)

 

Döntnök
 Barbulszki Borisz

Versenyfelügyelő
 Szűcs Simon

Számláló

Pontozó
 Jebelóczki Richárd
Novák Tamás
Futó Károly
Forgatókönyv tervezet
8:00-9:00 Kapunyitás, nevezés, parkettpróba

9:00-11:30 I. Blokk
gyerek, junior Standard

11:30-13:00 II. Blokk
felnőtt, senior Standard

13:00-16:30 III. Blokk
gyerek, junior Latin

16:30-19:00 IV. Blokk
felnőtt, senior Latin

(A nevezések számától függően a II. és a III. Blokk felcserélődhet)

Kezdés időpontja
9 óra
Információk
Nevezési díj
3.000 Ft/pár/kategória plusz minden további nevezése esetén 1.500 Ft/pár
Belépőjegy
Felnőtt: 2.900 Ft/fő
Gyermek (14 éves korig): 2.000 Ft /fő
5 éves kor alatt INGYENES
Díjazás
Kupa, érem, oklevél
Megjegyzések
Korosztályos és osztályos átjárhatóság engedélyezett.
Sportcsarnok nyilatkozat
Kidolgozta
Patkó Lívia (22.02.2019 09:21:28)