Köszönjük támogatóinknak SZJA 1% felajánlásukat. A befolyt összeget táncverseny rendezésére fordítottuk. Adószámunk: 18303889-1-02

Aktuális


Tornádó Hírek

December 3-án Kaposváron a XIII. Ametiszt Szabadidő Kupán 25 versenyszámban neveztek Tornádó tagok. Nagy örömünkre 17 produkcióval döntőbe jutottak a páros és az egyéni táncosok közül.

Dobogón álltak:

Szolga Bianka-Szalai Kitti aranyérem

Faragó Attila-Tirk Zsófia aranyérem és ezüstérem


Bronzéremnek örülhettek:

Levente-Jarjabka Heléna

Kőnig Laura-Fischer Mirtill

Sipos Zsombor-Kardos Nilla

Szalai Kitti egyéni táncban.


Gratulálunk és további szép élményeket kívánunk!







A Társastáncosok 2017. 03. 19-én Nyugat-Magyarországi Szabadidős Területi Bajokságon vettek részt Kaposmérőn.

A táncversenyen nagyszerű eredmények születtek, mindegyik versenyzőnk döntőbe jutott, 5 aranyérmet, 5 ezüstérmet, és 4 bronzérmet sikerült elnyerniük. Minden növendékünknek gratulálunk és további sok sikert kívánunk!

Eredmények:

Gyerek 1 kezdő latin:
-Mészáros László - Szalai Kitti 2. helyezés
-Várda Jakab - Szabó Boglárka 3. helyezés
-Nagy István - Albert Liliána 6. helyezés

Gyerek 1 kezdő lány-lány latin:
-Szolga Bianka - Jarjabka Heléna 2. helyezés

Gyerek 1 kezdő szóló latin:
- Pintér Dóra 1. helyezés

Gyerek 2 kezdő latin:
-Szebényi Andor - Kovács Dóra 2. helyezés
-Pajkos Márk - Lencz Kinga 4. helyezés
-Schweier Robin - Diószegi Daniella 6. helyezés

Gyerek 2 kezdő standard:
-Sipos Zsombor - Kardos Nilla Hanga 1. helyezés

Gyerek 2 Haladó latin:
-Sipos Zsombor - Kardos Nilla Hanga 1. helyezés
-Takács Tamás - Kulcsár Henriett 2. helyezés

Gyerek 2 szóló latin:
-Antal Evelin 3. helyezés
-Mihovics Zsófia 5. helyezés

Junior 1 Haladó latin:
-Volnhofer Valér - Sonntag Csenge 2. helyezés
-Antal Levente - Karacs Rebeka 3. helyezés

Junior 2 Kezdő latin:
-Faragó Attila - Tirk Zsófia 3. helyezés

Ifi Kezdő latin:
-Biró Balázs -Miklósa Kinga 5. helyezés

Ifi Haladó Latin:
-Diószegi Marcell -Szinger Eszter 1. helyezés

Ifi Haladó Standard:
-Diószegi Marcell- Szinger Eszter 1. helyezés

Tarrné Rácz Judit
Tornádó TSE elnök

2016. december 18-án a Diabelli és a Tornádó táncosai Csömörön társastánc versenyen vettek részt, melyen az alábbi kiváló eredmények születtek

Gyerek I. Kezdő latin:

Mészáros László - Jarjabka Heléna 3. hely

Schweier Robin - Diószegi Daniella 4. hely

Várda Jakab - Szabó Boglárka 5. hely

Gyerek I. Kezdő Szóló latin:

Pintér Dóra 3. hely

Gyerek II. Kezdő Szóló latin:

Antal Evelin 5. hely

Mihovics Zsófia 6. hely

Füke Rebeka 7. hely

Gyerek II. Közép-haladó latin:

Sipos Zsombor - Titz Lili 1. hely

Takács Tamás - Kulcsár Henriett 2. hely

Antal Levente - Karacs Rebeka 3. hely

Szebényi Andor - Kovács Dóra 4. hely

Volnhofer Valér - Mihovics Zsófia 5. hely

Pajkos Márk - Lencz Kinga 6. hely

Junior II Közép-haladó latin:

Biró Balázs - Miklósa Kinga 1. hely

Junior II Haladó latin:

Barkaszi Dávid - Ambach Zsófia 1. hely

Diószegi Marcell - Szinger Eszter 3. hely

Gratulálunk a táncosoknak és köszönjük a felkészítést

Jancsi Zsolt, Király Balázs, Pomaházi Tamás táncpedagógusoknak!

Tarrné Rácz Judit
Tornádó TSE elnök

Szigo Kupa - Szentlorinc 2016.05.21

Rákóczy Zsombor-Józsa Janka eredményei:

Felnott B Standard 4.hely

Ifjúsági B Standard 4. hely

Felnott B Latin 2. hely

Ifjúsági B Latin 4. hely


2016.03.12-én szombaton Kaposmérőn rendezték meg az MTASZ versenytánc Nyugat-Magyarországi Területi Bajnokságát, ahol két párunkkal három érmet gyűjtöttünk a Tornádó TSE színeiben.

Eredményeink:

Rákóczy Zsombor - Józsa Janka - Ifjúsági standard EZÜSTÉREM - Ifjúsági latin BRONZÉREM

Barkaszi Bálint - Jeges Jázmin Mirjám - Junior I. standard 7.hely - Jun. I. latin BRONZÉREM

Ugyanezen a napon rendezte meg az MLTSZ Kaposváron a Területi Kvalifikációs Versenyt, amelyen Barkaszi Bálint - Jeges Jázmin Mirjám Je t'aime című rumba kűrrel indultak, és "A" kategoriában arany minősítést kaptak.

Vasárnap szintén Kaposmérőn tartották a Szabadidősport Nyugat-Magyarország Területi Bajnokságot, ahol a "Tánciskolások" között 11 párosunk indult, remek helyezéseket értünk el:

Szabó Dominik - Várhegyi Ingrid - Gyermek Újonc Latin - 7. hely

Barkaszi Dávid - Ambach Zsófia - Gyermek I. Kezdő Latin - ARANYÉREM

Takács Tamás - Kulcsár Henriett - EZÜSTÉREM

Sonntag Zétény - Mészáros Míra - BRONZÉREM

Szebényi Andor - Kovács Dóra - 5. hely

Varga Levente - Antal Evelin - 6. hely

Antal Levente - Karacs Rebeka - Gyermek II. Kezdő Latin - ARANYÉREM

Volnhofer Valér - Sonntag Csenge - EZÜSTÉREM

Faragó Attila - Tirk Zsófia - Junior Újonc Latin - ARANYÉREM

Bíró Balázs - Galambos Laura - EZÜSTÉREM

Galambos Laura junior haladó szóló latin kategóriában is megmérette magát, 4. lett.

Hétfőn Zalaegerszegen a IV. Press Dance Kupán Barkaszi Bálint - Jeges Jázmin Mirjám párosunk vett részt, bronzéremmel távoztak:

Junior I. Standard - 6. hely

Junior I. Lati - BRONZÉREM

Mindenkinek gratulálunk és további sok sikert kívánunk!



Tovább -->